„Jak Przyciągnąć Atrakcyjną Kobietę SEKSUALNIE Do Siebie I Jak Wyciągnąć Z Cienia Jej Seksualne, Dzikie I Drapieżne Fantazje."

Szybko, konkretnie i przyjemnie...

Powiem Ci dokładniej jakie kobiety mają seksualne potrzeby i co robić, aby ich apetyt na seks z TOBĄ wielokrotnie się zwiększył. Dam Ci konkretne narzędzia
i techniki, które pozwolą Ci podsycać napięcie seksualne i zachęcić
kobietę do tego, aby odsłoniła przed Tobą swoją seksualną
i niegrzeczną stronę osobowości!

  • 1) Czy zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, w której atrakcyjna dla Ciebie kobieta była w stosunku do Ciebie obojętna?
  • 2) Czy doświadczyłeś kiedyś sytuacji, w której podobała Ci się jakaś kobieta, ale kompletnie nie wiedziałeś, co zrobić, aby przyciągnąć ją seksualnie do siebie?
  • 3) Czy wiesz, co dokładnie wzbudza w kobietach niepochamowany pociąg seksualny do mężczyzn?
  • 4) Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że kobieta powiedziała Ci, że nic do Ciebie nie czuje albo, że to, co czuła już wygasło?
  • 5) Czy chciałbyś raz na zawsze zrozumieć, co pociąga kobiety w mężczyznach i nauczyć się jak komunikować się z kobietami w taki sposób, aby czuły one do Ciebie narastający i wszechogarniający pociąg seksualny?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak” to czytaj dalej…

Pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Konrad. W środowisku uwodzenia znany jestem, jako Adventurer. Od 2006 roku prowadzę wspólnie z dwoma innymi trenerami (Marcinem - Adeptem i Rafałem - Solidem) szkołę relacji damsko męskich i uwodzenia WarsawLair.

Jako jedyni trenerzy w Polsce doskonaliliśmy swoje umiejętności pod okiem światowej sławy trenerów uwodzeni, o których możesz przeczytać chociażby w książce „Gra” Neila Straussa. Poświęciliśmy swój czas, energię i pieniądze, aby udoskonalać nasze relacje z kobietami i stać się profesjonalnymi trenerami, którzy pomagają innym mężczyznom osiągać potężne sukcesy z kobietami.

Poniżej nasze zdjęcia z różnymi trenerami uwodzenia. Część ze wspomnianych trenrów została opisana w książce „Gra”:


Teraz przyszedł czas na to, aby podzielić się tą tajemną wiedzą z Tobą. Zacznijmy od wysadzenia w powietrzę pewnego mitu.


TOKSYCZNY MIT: Jeśli kobieta jest dla Ciebie uprzejma, jeśli kobieta daje Ci swój numer telefonu to znaczy, że jesteś w domu, to znaczy że ona jest Tobą zainteresowana i powinieneś poczuć nosem sukces.

OTWIERAJĄCA OCZY PRAWDA: To, że kobieta jest dla Ciebie miła, to, że daje Ci swój numer telefonu nie musi oznaczać, że czuje do Ciebie pociąg seksualny i odbierze od Ciebie telefon, gdy do niej zadzwonisz. Ludzie są istotami stadnymi. Kobieta może nie chcieć urazić Twojej męskiej dumy, może nie chcieć powiedzieć Ci, że nie pociągasz jej seksualnie. Zamiast tego da Ci fałszywy numer telefonu, albo nawet prawdziwy. Jeśli jednak do niej zadzwonisz to ona nie odbierze telefonu albo nawet, jeśli odbierze to nie będzie chętna do tego by się z Tobą spotkać.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co wzbudza w kobietach niepochamowany pociąg seksualny do mężczyzny i chcesz nauczyć się potężnych narzędzi, które pozwolą Ci SEKSUALNIE przyciągać kobiety do siebie to czytaj dalej...

Przyjrzyjmy się teraz jednej tezie, jaką bezmyślnie powtarza wielu mężczyzn.

„Chcesz odnosić sukcesy z kobietami? Tak? To musisz mieć worek pieniędzy... Kasa tylko kasa się liczy…"

Ohhhh można by tutaj pisać i pisać…

Nie będę się jednak rozwodził. Dam Ci esencję, która szybko wzniesie Cię na wyższy i bardziej skuteczny sposób myślenia i działania.

Wiele materiałów a nawet pokusiłbym się, że większość materiałów dotyczących uwodzenia i odnoszenia sukcesów z kobietami dotyczy PODWYŻSZANIA SWOJEJ WARTOŚCI w oczach kobiety. Wielokrotnie usłyszysz sformułowania w stylu:


„Jeśli zrobisz ‘X’ to Twoja wartość w oczach kobiety spadnie
i ona straci Tobą zainteresowanie!”

„Jeśli zrobisz ‘Y’ to Twoja wartość w oczach kobiety wzrośnie
i ona będzie chciała Cię lepiej poznać…”


Są oczywiście różne narzędzia, które pomogą Ci podwyższyć swoją wartość w oczach kobiet. Mam tutaj chociażby na myśli opowiadanie historii, które rzucą światło na to jak fajnym i wartościowym mężczyzną jesteś. To są oczywiście cenne umiejętności… Jest jednak ogromne…

...ALE...

Samo bycie wartościowym w oczach kobiety nie sprawi, że ona będzie do Ciebie czuć pociąg seksualny… Innymi słowy posiadanie wartości w oczach kobiety nie jest tożsame z byciem dla niej seksualnie atrakcyjnym. Możesz być postrzegany przez kobietę jako bardzo wartościowy mężczyzna i jednocześnie będzie ją seksualnie ciągnąć do faceta, którego Ty nie będziesz szanował.

I tutaj mała dygresja…

Odzywają się do mnie mężczyźni, którzy potrzebują pomocy, bo ich dziewczyny albo żony od nich odeszły. Wielokrotnie są oni zszokowani tym, co się stało.

Czemu?

Bo wydawało im się, że mają te wszystkie atrybuty, które muszą, po prostu muszą podobać się rozsądnej i mądrej kobiecie. To etykietowanie… rozsądnej i mądrej mnie do dzisiaj bawi…, ale to temat na inną okazję. Wróćmy do wspomnianych mężczyzn. Bardzo często są to zasobni i ustawieni w życiu faceci. Mimo że ze społecznego punktu widzenia są oni właśnie tymi odpowiednimi to życie pisze im inny scenariusz. Żyją oni niczym w bańce mydlanej, która prędzej czy później pęka. Gdy bańka pęka zostają oni wystawieni na działanie różnych reguł otaczającego i niezrozumiałego dla nich świata relacji damsko męskich. Zwracają się do mnie o pomoc bardzo często wtedy, gdy jest już po prostu za późno na to, aby coś naprawić. No chyba, że nie przeszkadza im fakt, że ich ukochana sypia już z innym mężczyzną.

Czemu zakładam, że kobieta już ma innego mężczyznę? Bo ludzie często są jak małpy. Nie puszczą jednej gałęzi zanim nie złapią drugiej. Nie ma tej chwili nieważkości, tej chwili niepewności. Kobieta rozstaje się z mężczyzną często dopiero wtedy, gdy ma uwite gniazdo z innym mężczyzną lub jest na ostatnim etapie wicia wspomnianego gniazda.

Wróćmy jednak do sedna tematu. Zastanów się przez chwilę.

Czy ze społecznego punktu widzenia milioner jest wartościowym człowiekiem?

Nie ważne, co odpowiesz, bo realne jest to, że pieniądze mogą ułatwić życie i zapewnić bezpieczeństwo. Weźmy jednak jakiegoś miliardera. Na przykład założyciela firmy produkującej popularny system operacyjny do komputerów. Niewątpliwie ten człowiek jest wartościowym mężczyzną. Czy jednak jest on seksualnie pociągający dla kobiet?

Znowu wracam do sedna tematu. Posiadanie wartości w oczach kobiety nie jest tym samym, co bycie dla kobiety seksualnie pociągającym.

Pociąg kobiety do mężczyzny może bazować na wartości społecznej mężczyzny. MUSISZ JEDNAK ZROZUMIEĆ, ŻE TEN RODZAJ POCIĄGU NIE MA SAM W SOBIE CHARAKTERU SEKSUALNEGO.

I tutaj mam do Ciebie dwa pytania:

JAK BARDZO CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO POCIĄGA SEKSUALNIE KOBIETY?


A MOŻE BARDZIEJ WOLAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO MOŻESZ ZROBIĆ ABY, KOBIETA, KTÓRA CI SIĘ PODOBA CZUŁA NIEODPARTY POCIĄG SEKSUALNY DO CIEBIE?


Zatrzymajmy się tutaj na chwilę… Chce Ci powiedzieć o czymś absolutnie kluczowym!!!...

Szwajcarski psychiatra i psycholog Carl Gustaw Jung opisywał wiele różnych fascynujących zagadnień psychologicznych. W swoich pracach mówił między innymi o budowie ludzkiej osobowości i różnych archetypach.

Jung opisał jedną z części osobowości człowieka, którą nazwał „CIENIEM”.

Czym jest cień?

Nie będę się tutaj rozwodził nad tematem i zagłębiał w różne szczegóły. Na tą chwilę potrzebujesz minimum zrozumienia. Cień to ciemna strona osobowości, to wypierane nieakceptowane społecznie emocje, myśli pragnienia i fantazje człowieka. Każdy człowiek ma swój cień.

To, co dla nas jest tutaj istotne to wypierane i skrywane przed światem różne fantazje seksualne kobiet.

Nawet, jeśli w to nie wierzysz, nawet, jeśli Ci się to nie podoba, nawet, jeśli chciałbyś, aby było inaczej to bądź świadom tego, że każda kobieta ma swoją seksualną i bardziej dziką stronę osobowości. Oczywiście ona nie przed każdym mężczyzną odkrywa tą część swojej osobowości…

Fascynujące jest to, że możesz wzbudzać w kobiecie wszechogarniające napięcie seksualne, przyciągać ją seksualnie do siebie i wyciągnąć z cienia jej różne skrywane przed światem i wyparte ze świadomości seksualne pragnienia.

Jest to potężny sposób na to, aby podsycić ogień i zwiększyć apetyt kobiety na Ciebie. Rezultaty, jakie możesz uzyskać są miażdżące!!!

Pytanie, jakie się tutaj nasuwa to:

„Jak to PRAKTYCZNIE zrobić?”

Tutaj pojawia się kolejna ważna kwestia, o której muszę wspomnieć…

Podzielę się z Tobą jedną życiową prawdą, z jakiej zdałem sobie jakiś czas temu sprawę. Możesz dogłębnie zrozumieć jakieś zagadnienie i podłoże czyichś prowadzących do sukcesów zachować. Możesz być w stanie wszystko pięknie opisać i omówić...

Wiesz, co jest jednak najciekawsze?

Że z tego wszystkiego może absolutnie nic nie wynikać. Będą to tylko suche, jałowe, beznamiętne i pozbawione polotu informacje.

Zastanów się przez chwilę...

Jest wielu autorów piszących o ludziach sukcesu. Znajdziesz całą masę biografii wielkich tego świata.

I co z tego wynika?

Nawet, jeśli się zainspirujesz i doznasz olśnienia to i tak może to się nie przełożyć na Twoje sukcesy. Oczywiście będziesz bogatszy o nową porcję informacji, będziesz więcej rozumiał intelektualnie, ale to nie znaczy, że przełoży się to wszystko na Twoje sukcesy. Mówiąc prosto - TWOJE ŻYCIE WCALE SIĘ NIE ZMIENI! Będziesz miał jakąś porcję motywacji i intelektualnego zrozumienia tematu, który Cię interesuje.

To jednak za mało!!!

Zrozumienie jakiegoś zagadnienia i podłoża jakiegoś zachowania to naprawdę bardzo mały krok w stronę sukcesu. Powiem Ci jednak coś, co do niedawna sprawiało, że czułem się absolutnie mocno rozczarowany. Czułem się rozczarowany, bo zdałem sobie sprawę jak wiele cennego czasu straciłem na totalnie zbędne rzeczy. Zdałem sobie sprawę, że odnoszenie sukcesów z kobietami i zdobycie wielu umiejętności wcale nie wymaga jakiegoś wielkiego i głębokiego rozumienia różnych zagadnień. Nie musisz także mieć jakiegoś wrodzonego talentu. Wystarczy, że przyswoisz pewną fundamentalną wiedzę i zdobędziesz konkretne skuteczne narzędzia.

Tak, więc możesz oszczędzić sobie lata zbędnych analiz, poszukiwań informacji, przyswajania teorii i już teraz zdobyć niezbędną wiedzę i SKUTECZNE NARZĘDZIA, które pomogą Ci przyciągać do siebie seksualnie kobiety.

Wystarczy, że opanujesz konkretne narzędzia i będziesz robił to, o czym mówię a sukces masz gwarantowany. Nie ma mowy o porażce... Sukces jest pewny!!! Mi zajęło lata odkrywanie tego wszystkiego i z bólem serca muszę przyznać, że kosztowało mnie to wiele nerwów, wiele niepowodzeń, poczucia bezsilności i konsternacji. Często błądziłem po omacku i nie mogłem wyjść z labiryntu. Metaforycznie rzecz ujmując ja próbowałem wbijać gwóźdź głową... A przecież do tego służy młotek. Tak…, ale najpierw trzeba wiedzieć o jego istnieniu...

TY MASZ TĄ WSPANIAŁĄ MOŻLIWOŚĆ UNIKNIĘCIA NEGATYWNYCH EMOCJI I ROZCZAROWAŃ. MASZ MOŻLIWOŚĆ POZNANIA KONKRETNEJ WIEDZY I PRZYSWOJENIA SKUTECZNYCH NARZĘDZI, KTÓRE POZWOLĄ CI PRZYCIĄGAĆ DO SIEBIE SEKSUALNIE KOBIETY, JAKICH PRAGNIESZ!

UWAGA!!! TYLKO DLA DOROSŁYCH!!!


Mam Dla Ciebie KOMPLETNY Poradnik:

„SEKRET SEKSUALEJ ATRAKCYJNOŚCI”

JAK PODSYCIĆ NAPIĘCIE SEKSUALNE I WYDOBYĆ NA ŚWIATŁO DZIENNE SEKSUALNĄ STRONĘ OSOBOWOŚCI KOBIETY


Czyli


Jak szybko i skutecznie wzbudzić w kobiecie pociąg seksualny do własnej osoby i obudzić jej najbardziej skrywane seksualne fantazje, które będzie ona chiała natychmiast zrealizować... Z TOBĄ!

Oto szybkie spojrzenie na kilka potężnych strategii, technik i narzędzi którymi podzielę się z Tobą:

Nauczysz się jakie kobiety mają seksualne potrzeby i co wyzwala w kobietach pociąg seksualny do mężczyzn. Dzięki temu będziesz wiedział, co robić, aby zwiększyć u kobiety apetyt na seks!!!

Powiem Ci o 12 potrzebach, które są mocno powiązane z seksualnością kobiety. Nauczę Cię także jak stymulować te potrzeby w taki sposób, aby kobieta pragnęła realizować z Tobą swoje najskrytsze seksualne pragnienia.

NAUCZĘ CIĘ KONKRETNYCH NARZĘDZI, TECHNIKI I STRATEGI, KTÓRE POZWOLĄ CI PODSYCAĆ NAPIĘCIE SEKSUALNE W CIELE KOBIETY I ZACHĘCAĆ JĄ DO TEGO, ABY TO ONA SAMA ZACZEŁA CIĘ UWODZIĆ.

Nauczę Cię jednego triku, jaki wykorzystują zawodowi męscy tancerze erotyczni, aby rozpalać kobiety, dla których tańczą. I co lepsza… wcale nie musisz mieć sylwetki jak grecki bóg, aby tego używać.

I wiele, wiele, wiele więcej pikantnych i potężnie skutecznych taktyk i technik, które będziesz mógł wykorzystać od zaraz.

Przygotowałem dla Ciebie dwa różne warianty Sekretu Seksualnej Atrakcyjności. Możesz wybrać ten wariant, który bardziej Ci się podoba.

OPCJA ZŁOTA

Tak, Konrad! Chcę dowiedzieć się, co pociąga kobiety seksualnie i co mam robić, aby przyciągać kobiety SEKSUALNIE DO SIEBIE!!!

1) Ebook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format pdf 313 stron - wartość 160zł)


2) Audiobook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format mp3 - wartość 180 zł)

Ta oferta (strona) zostanie zamknięta w czartek 26XI o g. 23.59

 

336zł – 208zł

OPCJA DIAMENTOWA


1) Ebook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format pdf 260 stron - wartość 160zł)


2) Audiobook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format mp3 - wartość 180 zł)


3) 14 dniowy kurs domowy - Kurs w postaci wideo prezentacji. Dodatkowo dla Twojej wygody wideo prezentacje spisałem do pdfa. Kurs poszerzy Twoją wiedzę i pomoże Ci wyćwiczyć praktyczne umiejętności opisywane w poradniku. (Format video mp4 oraz pdf - wartość 240 zł)


4) Ekskluzywny wywiad z Marcinem "Adeptem" - Otrzymasz także wywiad z moim kolegą i współzałożycielem szkoły uwodzenia WarsawLair. Z wywiadu dowiesz się wielu pikantnych detali dotyczących tego jak doświadczony trener myśli i co robi, aby seksualnie przyciągać do siebie kobiety. Wywiad rzuci nowe światło na to, co jest możliwe i jak szybko i przyjemnie można przyciągać kobiety seksualnie do siebie.(Format mp3 - wartość 200 zł)


5) Unikatowy raport - Otrzymasz także unikalny raport poświęcony męskiej, seksualnej emanacji i pewności siebie. Dowiesz się z niego jak rozpalać pragnienia kobiety po prostu poprzez swoją obecność. Na skorzystanie z konsultacji masz pełne 30 dni od zakupu. (Format - pdf. Wartość 30 zł)


6) Ekskluzywny wywiad z Rafałem "Solidem" - Otrzymasz także wywiad z drugim współzałożycielem szkoły relacji damsko męskich i uwodzenia WarsawLair. Solid opowie Ci między innymi o tym, co należy robić, aby wzbudzać w kobietach pociągu seksualnego, po czym poznawać, że kobieta jest seksualnie zainteresowania itp. Wywiad da Ci kolejną porcję cennych informacji, które popchną Twój rozwój o lata świetlne naprzód. (Format mp3 - wartość 200 zł)


7) Odpowiedzi na różne pytania związane z seksualizowaniem znajomości z nowo poznaną kobietą i wzbudzaniem pociągu seksualnego - Otrzymasz odpowiedzi na wyselekcjonowane pytania czytelników bloga. Pytania dotyczą zagadnienia poruszanego w SSA2. Odpowiedzi na pytania rozwieją często pojawiające się wątpliwości i zagwozdki. (Format video i pdf - wartość 120 zł)


8) 30 minutowa konsultacja z Konradem "Adventurerem" - Otrzymasz także możliwość konsultacji telefonicznej z autorem poradnika. Na skorzystanie z konsultacji masz pełne 30 dni od zakupu. (Format - rozmowa telefoniczna - wartość 250 zł)


Wartość tego całego pakietu jest bardzo duża. Przygotowałem jednak dla Ciebie promocyjną cenę!!!

Ta oferta (strona) zostanie zamknięta w czartek 26XI o g. 23.59

1380zł – 428zł

Możesz używać wszystkich moich strategi, technik i narzędzi i samemu odnosić potężne sukcesy.

Dam Ci całą masę konkretnych narzędzi których będziesz mógł użyć od zaraz. Możesz nawet zapisać sobie w telefonie proste notatki, które przypomną Ci co masz robić podczas rozmowy na randce czy na spotkaniu z kobietą.

TOKSYCZNY MIT: Jeśli kobieta, która Ci się podoba uważa Cię za wartościowego i przystojnego mężczyznę to musiałbyś być totalnym idiotą, aby jej nie zdobyć.

OTWIERAJĄCA OCZY PRAWDA: Nawet, jeśli kobieta uważa Cię za wartościowego i przystojnego mężczyznę to, jeśli nie wiesz: „Co, jak, gdzie i kiedy” robić to możesz zniszczyć wspaniałą okazję. Jeśli nie będziesz wiedział jak podsycać napięcie seksualne, jeśli będziesz zbyt ochoczy, jeśli sprawisz, że kobieta zacznie czuć się przy Tobie niekomfortowo to dobre wrażenie, jakie wcześniej robiłeś przestanie mieć znaczenie.

PRZYJRZYJMY SIĘ BLIŻEJ, TEMU CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z KURSU DOMOWEGO!!!

Jeśli chcesz do perfekcji opanować wszystkie narzędzia jakie poznasz w poradniku i dowiedzieć się znacznie, znacznie więcej to zapoznaj się z kursem domowym jaki dla Ciebie przygotowałem.

W kursie domowym poszerzę Twoją wiedzę dotyczącą podsycania napięcia seksualnego w ciele kobiety. Dam Ci także cała masę wskazówek i ćwiczeń, które pomogą Ci wdrożyć w praktykę to wszystko, czego nauczyłeś się z poradnika. W czternaście dni (bo tyle trwa kurs) zbudujesz bardzo silny i trwały fundament. Tak, więc raz poświęcasz swój czas a potem korzystasz całe życie.


Spójrzmy teraz czego nauczysz się w poszczególnych dniach kursu:


W dniu pierwszym wprowadzę Cię w temat przyciągania kobiet seksualnie do siebie. Przyjrzysz się swoim wzorcom i określisz, na czym do tej pory bazowałeś. To bardzo ważne, bowiem w procesie uczenia się tak samo jak nie ważniejsze od nauczenia się skutecznych rozwiązań jest oduczenie się tego, co nie przynosi rezultatów.


W dniu drugim porozmawiamy sobie o popędzie płciowym i seksualnej tożsamości. Przeanalizujesz swoje przekonania na temat seksualności i wprowadzimy pewne poprawki. Nie ma mowy o żadnym tabu. Podejdziemy do tematu zarówno od strony mentalnej jak i technicznej. Zanim zaczniesz stosować narzędzia, które pomogą Ci podsycać napięcie seksualne w kobietach, które Ci się podobają najpierw musisz przyjąć odpowiednią mentalną postawę..


Dzień trzeci kursu jest absolutnie ważny. W tym dniu porozmawiamy sobie o seksualności kobiet. Podzielę się z Tobą informacjami, które Cię wbiją w ziemię. Raz na zawsze zrozumiesz, że kobiety są inne od mężczyzn. Ponad to…, jeśli sumiennie podejdziesz do tematu to gwarantuje Ci, że będziesz rozumiał kobiecą naturę lepiej niż same kobiety rozumieją siebie. Będziesz także wiedział jak poruszać się po różnych kobiecych pragnieniach, aby budzić w nich większy apetyt na chwile przyjemności z Tobą w roli głównej. Dam Ci także konkretne ćwiczenia, które pozwolą Ci przyswoić wszystko, czego będę Cię uczył.


W dniu czwartym porozmawiamy sobie o roli napięcia seksualnego podczas interakcji z kobietą, która Ci się podoba. Zrozumiesz jak ważne jest czyste pożądanie. Dam Ci także ćwiczenie, które pomoże Ci wdrożyć w życie wszystko to, czego się nauczyłeś z tego dnia kursu.


W dniu piatym powiem Ci dokładnie, CO WYZWALA W KOBIETACH POCIĄG SEKSUALNY DO MĘŻCZYZN. Same konkrety, które będziesz mógł wykorzystać natychmiast po tym jak się z nimi zapoznasz. Powiem Ci jak to wszystko dokładnie działa i jak uniknąć różnych błędów podczas przyciągania kobiety seksualnie do siebie. Standardowo dam Ci ćwiczenia, które pozwolą Ci na wdrożenie w życie wszystkiego, czego się nauczyłeś.


Istnieją dwa sposoby wyzwalania napięcia seksualnego podczas interakcji z kobietą. Jest to bezpośrednie i pośrednie wyzwalanie napięcia seksualnego. W dniu szóstym porozmawiamy sobie o pośrednim wyzwalaniu napięcia seksualnego w ciele kobiety. Nauczysz się wielu przydatnych narzędzi, które będziesz mógł natychmiast wykorzystać w praktyce.


W dniu siódmym porozmawiamy sobie o tym jak używać swoich oczu, aby wzbudzać w kobietach pociąg seksualny do własnej osoby. Dam Ci wiele cennych wskazówek, co możesz zrobić, jak możesz patrzeć na kobietę, z którą rozmawiasz, aby zaczęło się jej robić gorąco i aby zaczęła ona Ciebie seksualnie pragnąć.


W dniu ósmym przejdziemy do kolejnych narzędzi i technik. Nauczę Cię wielu tajemnic dotyczących mowy ciała, dotyku i używania głosu. A to wszystko po to, abyś wzbudzał w kobiecie intensywny pociąg seksualny do własnej osoby. Dostaniesz całą masę ćwiczeń, które pozwolą Ci opanować zdobyte narzędzia..


W dniu dziewiątym porozmawiamy sobie o tym jak poprzez dominację, wyrażanie swoich emocji i wzbudzanie w kobiecie odrobiny lęku podsycić w niej napięcie seksualne. Oczywiście także otrzymasz ćwiczenia, które pozwolą Ci przyswoić zdobyte narzędzia.


11W dniu dziesiątym porozmawiamy sobie o wykorzystywaniu dwuznaczności seksualnych. Dowiesz się jak i kiedy stosować aluzje seksualne, aby pobudzić wyobraźnię kobiety. Nauczę Cię także, co robić, gdy kobieta zacznie prowokować seksualnie Ciebie. Nie zdziwię się jak będziesz zaskoczony tym, czego się nauczysz. Nie zdziwię się jednak także jak Ty się zdziwisz, gdy doświadczysz w praktyce jak potężne i skuteczne jest to, czego uczę.


W dniu jedenastym porozmawiamy sobie o jednym z moich absolutnie ulubionych narzędzi. Tym narzędziem jest kwalifikacja. I tutaj chce Ci powiedzieć coś absolutnie ważnego. Może zabrzmi to arogancko, ale jest tak jak mówię. Jeśli cokolwiek słyszałeś o kwalifikacji to o tym zapomnij. Tutaj nauczę Cię tego rodzaju kwalifikacji, który podsyci ogień między Tobą a kobietą.


W dniu dwunastym nauczysz się wszystkiego, co niezbędne na temat flirtu. Dam Ci całą masę narzędzi, które pozwolą Ci swobodnie i z lekkością flirtować z kobietami. Same konkrety, przykłady i oczywiście ćwiczenia.


W dniu trzynastym nauczysz się jak zacząć wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety. Nauczę Cię także fascynujące techniki, jaką jest seksualne odgrywanie roli. Ponadto powiem Ci, jakie historie i jak je opowiadać, aby rozpalić kobietę.


W ostatnim czternastym dniu kursu zrobimy podsumowanie i dam Ci mapę, dzięki której będziesz wiedział jak się poruszać po terenie. Będziesz wiedział, kiedy wykorzystywać konkretne narzędzia, bowiem wyczucie czasu ma ogromne znaczenie..


Jak widzisz Produkt, który przygotowałem dla Ciebie jest pełen konkretnej wiedzy i użytecznych narzędzi. Nie ma mowy o żadnym laniu wody i zapychaniu stron bezwartościową treścią. Dostajesz konkretną wiedzę i sprawdzone narzędzia. Gdy przerobisz ten produkt nie będziesz potrzebował żadnego innego w tym temacie. Jestem tego pewien.

Możesz oszczędzić sobie wiele lat porażek i już
teraz odkryć sekrety seksualnej atrakcyjności

Nawet Mało Doświadczeni I Nieśmiali Faceci Mogą Opanować Narzędzia Jakich uczę!!!

Mój produkt jest IDEALNY dla Ciebie, jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej obecnej sytuacji:

1. Nie wiesz co pociąga seksualnie kobiety w mężczyznach.

2. Nie wiesz jak przyciągnąć seksualnie kobietę do siebie a chciałbyś się tego dowiedzieć.

3. Nie wiesz jak przejść od zwykłej rozmowy z kobietą do seksualnej wibracji.

4. Brak Ci pewności siebie jeśli chodzi o relacje z kobietami.

5. Twoje znajomości z atrakcyjnymi dla Ciebie kobietami bardziej opierają się na przyjaźni niż seksualności.

6. Chcesz dowiedzieć się jak radzić sobie z testami, obiekcjami i sztucznymi barierami kobiet w taki sposób, aby czuły one do Ciebie narastające pociąg seksualny

7. Nie wiesz jak sprawić, aby kobieta była przy Tobie seksualna i chciała przejść z Tobą do intymności ale bardzo chcesz się dowiedzieć jak to zrobić.

8. Nie rozumiesz zachowań kobiet i ich potrzeb ale chciałbyś się nauczyć.

9. Nie rozumiesz czym jest flirt i jak flirtować z kobietami ale chcesz opanować sztukę flirtu.

10. Chcesz nauczyć się konkretnych narzędzi i technik, które pozwolą Ci podsycać napięcie seksualne w kobietach z którymi przyjdzie Ci rozmawiać.

Jeżeli Ostatnio Ignorowały Cię Kobiety, Które Ci Się Podobają To Koniecznie Chcesz Poznać "Sekret Seksualnej Atrakcyjności”

Gdy inni faceci zwlekają, liczą na cud lub uśmiech losu to piękne kobiety czekają na mężczyznę, który porwie ich emocje i zrealizuje z nimi ich wszystkienajskrytsze erotyczne fantazje. Dobra wiadomość jest taka, że to właśnie Ty możesz stać się tym mężczyzną przed, którym kobiety będą chciały odsłonić swoją sekusalną stronę osobowości...

Tak!!! Chcę już teraz dowiedzieć się jak wzbudzać w kobietach niepochamowany pociąg SEKSUALNY do mojej osoby!!!

OPCJA ZŁOTA

Tak, Konrad! Chcę dowiedzieć się, co pociąga kobiety seksualnie i co mam robić, aby przyciągać kobiety SEKSUALNIE DO SIEBIE!!!

1) Ebook – „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (313 stron, format pdf, wartość 158zł)

2) Audiobook „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format mp3. wartość 178 zł)

Ta oferta (strona) zostanie zamknięta w czartek 26XI o g. 23.59

336zł – 208zł

OPCJA DIAMENTOWA


1) Ebook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format pdf 260 stron - wartość 160zł)


2) Audiobook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format mp3 - wartość 180 zł)


3) 14 dniowy kurs domowy - Kurs w postaci wideo prezentacji. Dodatkowo dla Twojej wygody wideo prezentacje spisałem do pdfa. Kurs poszerzy Twoją wiedzę i pomoże Ci wyćwiczyć praktyczne umiejętności opisywane w poradniku. (Format video mp4 oraz pdf - wartość 240 zł)


4) Ekskluzywny wywiad z Marcinem "Adeptem" - Otrzymasz także wywiad z moim kolegą i współzałożycielem szkoły uwodzenia WarsawLair. Z wywiadu dowiesz się wielu pikantnych detali dotyczących tego jak doświadczony trener myśli i co robi, aby seksualnie przyciągać do siebie kobiety. Wywiad rzuci nowe światło na to, co jest możliwe i jak szybko i przyjemnie można przyciągać kobiety seksualnie do siebie.(Format mp3 - wartość 200 zł)


5) Unikatowy raport - Otrzymasz także unikalny raport poświęcony męskiej, seksualnej emanacji i pewności siebie. Dowiesz się z niego jak rozpalać pragnienia kobiety po prostu poprzez swoją obecność. Na skorzystanie z konsultacji masz pełne 30 dni od zakupu. (Format - pdf. Wartość 30 zł)


6) Ekskluzywny wywiad z Rafałem "Solidem" - Otrzymasz także wywiad z drugim współzałożycielem szkoły relacji damsko męskich i uwodzenia WarsawLair. Solid opowie Ci między innymi o tym, co należy robić, aby wzbudzać w kobietach pociągu seksualnego, po czym poznawać, że kobieta jest seksualnie zainteresowania itp. Wywiad da Ci kolejną porcję cennych informacji, które popchną Twój rozwój o lata świetlne naprzód. (Format mp3 - wartość 200 zł)


7) Odpowiedzi na różne pytania związane z seksualizowaniem znajomości z nowo poznaną kobietą i wzbudzaniem pociągu seksualnego - Otrzymasz odpowiedzi na wyselekcjonowane pytania czytelników bloga. Pytania dotyczą zagadnienia poruszanego w SSA2. Odpowiedzi na pytania rozwieją często pojawiające się wątpliwości i zagwozdki. (Format video i pdf - wartość 120 zł)


8) 30 minutowa konsultacja z Konradem "Adventurerem" - Otrzymasz także możliwość konsultacji telefonicznej z autorem poradnika. Na skorzystanie z konsultacji masz pełne 30 dni od zakupu. (Format - rozmowa telefoniczna - wartość 250 zł)


Wartość tego całego pakietu jest bardzo duża. Przygotowałem jednak dla Ciebie promocyjną cenę!!!

Ta oferta (strona) zostanie zamknięta w czartek 26XI o g. 23.59

1380zł – 428zł

Otrzymasz Również Gwarancję

Chcę, aby wszyscy moi klienci byli 100% zadowoleni. Dlatego oprócz przysługującego Ci zgodnie z prawem 14 dniowego prawa zwrotu oferuję Ci 30 dniową gwarancję satysfakcji.

Jeśli coś Ci się nie spodoba i stwierdzisz, że to wszystko nie jest dla Ciebie to napisz do mnie maila a otrzymasz zwrot w ciągu 7 dni roboczych.

Widziałem dotychczasowe sukcesy moich kursantów i wiem jak bardzo skuteczne są narzędzia jakich uczę. Dlatego oferuję Ci garancję satysfakcji.

Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa. Ludzie mogą mieć różne podejścia i sposoby myślenia, ale jeśli uczciwie i sumiennie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać
Natychmiast Produkt?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

- Karta kredytowa

- Paypal

- Transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)

- Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i pocztą.

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal zobacz rysunek poniżej:

 

Jak Odbierzesz Produkt Po Zakupie?

Ten produkt jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci plików pdf, plików mp3 i video. Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć go czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows). Pliki Video (jeśli zakupiłeś opcję, która je zawiera) możesz oglądać w programie Windows Media Player. W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z produktu. Ten produkt jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

PS.1 Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku niektórych płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Produkt jest w formie elektronicznej w postaci pliku PDF. Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz.

PS.2: Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!


OPCJA ZŁOTA

Tak, Konrad! Chcę dowiedzieć się, co pociąga kobiety seksualnie i co mam robić, aby przyciągać kobiety SEKSUALNIE DO SIEBIE!!!

1) Ebook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format pdf 313 stron - wartość 160zł)


2) Audiobook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format mp3 - wartość 180 zł)

Ta oferta (strona) zostanie zamknięta w czartek 26XI o g. 23.59

336zł – 208 zł

OPCJA DIAMENTOWA


1) Ebook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format pdf 260 stron - wartość 160zł)


2) Audiobook - „Sekret Seksualnej Atrakcyjności – Jak podsycić napięcie seksualne i wydobyć na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety.” (Format mp3 - wartość 180 zł)


3) 14 dniowy kurs domowy - Kurs w postaci wideo prezentacji. Dodatkowo dla Twojej wygody wideo prezentacje spisałem do pdfa. Kurs poszerzy Twoją wiedzę i pomoże Ci wyćwiczyć praktyczne umiejętności opisywane w poradniku. (Format video mp4 oraz pdf - wartość 240 zł)


4) Ekskluzywny wywiad z Marcinem "Adeptem" - Otrzymasz także wywiad z moim kolegą i współzałożycielem szkoły uwodzenia WarsawLair. Z wywiadu dowiesz się wielu pikantnych detali dotyczących tego jak doświadczony trener myśli i co robi, aby seksualnie przyciągać do siebie kobiety. Wywiad rzuci nowe światło na to, co jest możliwe i jak szybko i przyjemnie można przyciągać kobiety seksualnie do siebie.(Format mp3 - wartość 200 zł)


5) Unikatowy raport - Otrzymasz także unikalny raport poświęcony męskiej, seksualnej emanacji i pewności siebie. Dowiesz się z niego jak rozpalać pragnienia kobiety po prostu poprzez swoją obecność. Na skorzystanie z konsultacji masz pełne 30 dni od zakupu. (Format - pdf. Wartość 30 zł)


6) Ekskluzywny wywiad z Rafałem "Solidem" - Otrzymasz także wywiad z drugim współzałożycielem szkoły relacji damsko męskich i uwodzenia WarsawLair. Solid opowie Ci między innymi o tym, co należy robić, aby wzbudzać w kobietach pociągu seksualnego, po czym poznawać, że kobieta jest seksualnie zainteresowania itp. Wywiad da Ci kolejną porcję cennych informacji, które popchną Twój rozwój o lata świetlne naprzód. (Format mp3 - wartość 200 zł)


7) Odpowiedzi na różne pytania związane z seksualizowaniem znajomości z nowo poznaną kobietą i wzbudzaniem pociągu seksualnego - Otrzymasz odpowiedzi na wyselekcjonowane pytania czytelników bloga. Pytania dotyczą zagadnienia poruszanego w SSA2. Odpowiedzi na pytania rozwieją często pojawiające się wątpliwości i zagwozdki. (Format video i pdf - wartość 120 zł)


8) 30 minutowa konsultacja z Konradem "Adventurerem" - Otrzymasz także możliwość konsultacji telefonicznej z autorem poradnika. Na skorzystanie z konsultacji masz pełne 30 dni od zakupu. (Format - rozmowa telefoniczna - wartość 250 zł)


Wartość tego całego pakietu jest bardzo duża. Przygotowałem jednak dla Ciebie promocyjną cenę!!!

 

Ta oferta (strona) zostanie zamknięta w czartek 26XI o g. 23.59

1380zł – 428zł

Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na: adventurer()wl.com.pl

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę.
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright 2015 "Rozwój osobisty" Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.