Jak Wyeliminować Nieśmiałość, Kompleksy i Seksualny Lęk przy Dziewczynie

I Stać Się Pewnym Siebie na Randce lub w Łóżku

Niektórzy boją się reakcji kobiet na randce: pierwszego pocałowania dziewczyny albo złożenia propozycji seksu. Inni tryskają energią, humorem i taką pewnością siebie, że kobiety niemal pytają “kiedy już pójdziemy do łóżka”? Chcesz wiedzieć, co naprawdę różni jednych od drugich? Albo stać jednym z tych nieustraszonych zdobywców, którzy na luzie zdobywają dziewczyny, które im się podobają?

 

Wystarczy Wyeliminować Seksualny Lęk Przed Kobietami, Przed Dotykaniem lub Całowaniem i Stać Się Seksualnie Pewnym Siebie w Każdej Sytuacji z Dziewczyną 

 

 

Czy też tak masz z kobietami,
które Ci się podobają?


(i bądź naprawdę szczery wobec siebie)

 

- czerwienisz się i ręce Ci drżą, gdy zależy Ci na dziewczynie (albo gdy ONA Ci się podoba) i masz pustkę w głowie, nie wiesz co powiedzieć,

 

- boisz się pocałować dziewczynę i przejmujesz się tym jak ona zareaguje,

 

- czujesz się niekomfortowo z kobietą blisko Ciebie,

 

- nie wiesz kiedy i jak zacząć dotykać dziewczynę i to Cię paraliżuje,

 

- boisz się pokazać kobiecie, że jesteś nią zainteresowany,


- boisz się odrzucenia i tego, że ona pomyśli, że jesteś "zboczony",

 

- krępujesz się przejść w rozmowie z dziewczyną na seksualne tematy,

 

- wstydzisz się siebie, czujesz nieatrakcyjny dla kobiet, masz kompleksy

 

- czujesz, że kobieta na randce nie jest seksualnie TOBĄ zainteresowana?

 

- onieśmiela Cię wielkość ("małość") Twojego penisa, uważasz że jesteś gorszy od innych facetów,

 

- denerwujesz się, czujesz się nieswojo, gdy rozmawiasz z kobietą, a ona zaczyna ci opowiadać o jakimś facecie, z którym spała?

 

- Czy czujesz, że czasem jesteś pewny siebie i możesz wszystko, a innym razem kompletnie nie masz energii? I nie wiesz sam dlaczego?

 

- czy spotykałeś się z dziewczyną mało atrakcyjną, tylko dlatego, że zbyt TRUDNO było poderwać inną, dużo bardziej atrakcyjną?

 

 

To oznacza niestety, że na 99%, w tym momencie Twego życia masz zbyt NISKĄ seksualną pewność siebie niż mógłbyś mieć, ale to da się zmienić...

 

 

Twój Problem Pewności Siebie Da się Zlikwidować... Jeśli Wiesz Jak To Zrobić i Usuniesz Jego Przyczynę z Korzeniami.

 

Zobacz, jak mi się to udało:

 

Jeśli mnie jeszce nie znasz to pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Marcin Szabelski, możesz znać mnie z mojego bloga lub TV. Moje początki, wiele lat temu, były identyczne jak Twoje. Albo nawet gorsze.

 

Kiedyś byłem chorobliwie nieśmiały. Wstydziłem się chodzić na imprezy, rozmawiać z dziewczynami (nawet koleżankami), o całowaniu i dotykaniu nawet nie śniłem. Przez wiele lat bezskutecznie walczyłem ze swoją seksualną nieśmiałością i paraliżem, gdy byłem w bliskim kontakcie z dziewczyną.

Być może widziałeś film "Uwodziciele" i słyszałeś historię o moim pierwszym razie, podczas którego pobiegłem do łazienki umyć prezerwatywę, aby spróbować drugi raz z dziewczyną się kochać. Historia prawdziwa :-) Tak więc jeśli miałeś wrażenie, że jesteś mało pewny siebie to zapewniam Cię, że bywają gorsi ;)

Był Taki Okres, że Czułem Się Jak Kupa Gówna...

 

Smutna historia Marcina:

 

Dawno temu, w roku 2003 poznałem w sieci jedną dziewczynę, która dla mnie była tak gorąca na tamte czasy, że od samego patrzenia na nią lód się topił. Spotkałem się z nią 3 razy, ale nie umiałem jakoś przejść z nią do rzeczy.

 

Ona ciągle mnie prowokowała seksualnie, kusiła i odsuwała się. Byłem zdesperowany, bo nie wiedziałem co robić? Więc udawałem kolegę i próbowałem ją jakoś poderwać. Opowiadałem jej jak zajmuję się bioenergoterapią i mogę jej zrobić bio-masaż.

 

Ona zaproponowała, żebym zaczął z nią biegać wieczorami dla złapania kondycji. Uchwyciłem się tego jak tonący brzytwy i umówiłem na bieganie. Nie muszę chyba mówić, że jak podjeżdżałem pod jej dom i miałem iść do niej, żeby razem pobiegać, to w samochodzie musiałem się uspokajać, oddychać głęboko, bo ze zdenerwowania trzęsły mi ręce.


Wieczorem przebiegliśmy się kawałek dookoła jej osiedla i wróciliśmy do niej. Ona mieszkała wraz z siostrą i mamą. Weszliśmy do niej, ona wskoczyła szybko pod prysznic i wróciła w górze od piżamki, kusząco się powierciła i wskoczyła pod kołdrę. Poprosiła mnie o ten masaż bioenegią.

 

Aż mi zaschło w gardle z wrażenia. Zacząłem robić  jej biomasaż reiki, który polega na dotyku i przekazywaniu energii (nie wchodząc w szczegóły). W pewnym momencie ona odsunęła kołdrę i była tylko w górze od piżamy, który odsłaniał jej całą pupę (leżała na brzuchu).

 

Trzęsącymi rękami robiłem jej ten biomasaż, aż moje ręce zeszły na jej gołą pupę. Cały się zaczerwieniłem, a w myślach miałem „O jezu! Co teraz ?? Czy powinienem, teraz zacząć pieścić jej gołą cipkę??”.

 

Moje ręce na jej nagiej nieziemsko seksownej pupie były o 3-4 cm od jej nabrzmiałęj cipki.

 

W gardle mi zaschło, serce biło jak szalone, a ja ... nie wiedziałem co robić..
Ona mruczała i szeptała jak jej dobrze robi ta energia... jak przyjemnie się czuje.
Dziś wiem co powinienem był zrobić, ale wtedy nie wiedziałem, A CO GORSZA WAHAŁEM SIĘ, BIŁEM SIĘ W MYŚLACH „Czy to wypada ją teraz pieścić? Czy to wypada ją teraz podniecać? Czy powinienem, czy nie ?

 

Jakby Niewidzialna Siła Blokowała Mnie Przed Seksualnymi Pieszczotami i Popchnięciem Sprawy Naprzód.

 

Setki błędnych, głupich i zbędnych myśli powodowało, że się bałem podjąć jakikolwiek krok. Po kilkunastu takich bezproduktywnych minutach, ona podciągnęła kołdrę, powiedziała, że już dziękuje i jej wystarczy.

 

Nie wiedziałem jak się zachować, gdzie mam oczy podziać. Mieszanina wstydu, szalonego podniecenia i niepewności zrobiła wtedy ze mnie kompletnego nieudacznika. Wróciłem do domu zły na siebie i cały świat. Więcej się już ze mną nie chciała spotkać i kontakty z nią stały się całkowicie platoniczne. 

 

Marcin z tej historii to ja sam - 10 lat temu.


1. Bałem się dotknąć jakąkolwiek dziewczynę i martwiłem się jej reakcją

2. Myślałem, że kobiety nie lubią seksu, a faceci są zboczeni.

3. Uważałem, że seks jest brudny i obrażam dziewczynę chcąc z nią seksu.

I dziwiłem się, dlaczego do cholery dziewczyny nie są mną zainteresowane??

Nie Miałem Pojęcia, że Wielki Znak "Seksualnego Desperata" Świecił Na Moim Czole!

Tak więc jeśli miałeś wrażenie, że jesteś mało pewny siebie to zapewniam Cię, że bywają gorsi ;)

Jeśli jesteś facetem, który czuje że nie ma wielu opcji jeśli chodzi o kobiety i myśli że musi „mieć farta” z kobietą, żeby mieć seks - to zaraz wyrzucisz z głowy to myślenie raz na zawsze...

Ale musisz teraz się w pełni skoncentrować na tym co zaraz zobaczysz.

Ponieważ zamierzam rozwiązać Twój największy ból  kobietami.
I nie ma znaczenia czy jesteś piękny czy brzydki, biedny czy bogaty.

Ponieważ to co Ci chcę dziś pokazać, uczynią Cię naturalnie seksualnie atrakcyjnym i wywalą Twoje powodzenie u kobiet w kosmos. Kobiety będą Cię prosić o wyjście na randkę. Inne będą z Tobą flirtować i dawać sygnały seksualnego zainteresowania

I pod koniec dzisiejszego dnia będziesz znacznie bliżej bycia pełnym seksualnej mocy i siły wyboru wśród kobiet, niż kiedykolwiek wcześniej. I posiadania regularnie kobiet w łóżku.

 

 

Kiedyś Byłem Nieśmiałym Okularnikiem Bojącym Się Pocałować Dziewczynę, Miałem Problemy z Seksem, Bałem Się Kobiet, aż pewnego dnia...

W 2009 r. spotkałem Michała, świetnego terapeutę, trenera NLP i hipnozy (którego zaraz też poznasz).  Od Michała wyciągnąłem miliony technik i sposobów na usunięcie problemów z seksualnym stresem, lękiem i brakiem pewności siebie.

 

Czy Ty też chciałbyś chodzić do łóżka z dziewczynami bez

stresu i zdenerwowania?

 

Po mojej przemianie uprawiałem seks z różnymi kobietami: modelkami, urzędniczkami, nauczycielkami, fryzjerkami, masażystkami, dziennikarkami, studentkami i samicami ALFA, artystkami, tancerkami erotycznymi i psycholożkami, kobietami sukcesu i gospodyniami domowymi.

W przeróżnych miejscach, w pociągu, na basenie, w toalecie, w centrum handlowym, na oczach ludzi, w trójkątach... a To Wszystko Dzięki Seksualnej Pewności Siebie.

Piszę bloga o tej tematyce od 2009 r. i tylko z tego się utrzymuję. Byłem zapraszany do wielu telewizji, a nawet prowadziłem program w TVN "Mistrowie Podrywu". Dlatego, że znalazłem rozwiązania wielu męskich problemów (fotki z TV znajdziesz na dole strony)

Metoda, którą zaraz Ci zdradzę (SPS) pozwoliła mi spać z wieloma kobietami. Metoda ta jest odpowiednia właśnie w Twojej sytuacji i będzie działać też dla Ciebie. Bez pokładania nadziei w „magicznych tekstach” na podryw. Teksty na podryw są fajne i zabawne, sam je lubię, lecz to nie one są fundamentem sukcesów. O tym zaraz, ale najpierw:

Krótka notka o mnie:

Zajmuję się uwodzeniem i "edukacją seksualną" od 2005 roku, uczyłem się od wielu GURU uwodzenia na świecie. Jeśli chcesz wejdź mojego bloga www.uwodzenie.org

Udzielałem wielokrotnie wywiadów w telewizji i gazetach z zakresu relacji damsko męskich


 • Jako JEDYNY W POLSCE przeszedłem praktyczne treningi pod okiem 9 największych uwodzicieli i trenerów uwodzenia na świecie (kilku z nich widzisz poniżej). Każdy z tych legendarnych mistrzów uwodzenia osobiście udzielał mi wyjątkowych wskazówek i pokazywał NA ŻYWO swoje najlepsze techniki podrywu lub zmiany osobistej. Oto niektórzy moi mentorzy, z których wiedzy i Ty możesz skorzystać bez jeżdżenia za nimi po całym świecie: 

 

 • W 2009 roku został nakręcony film dokumentalny "UWOdziciele" ze mną w roli prowadzącego szkolenie dla grupy meżczyzn. Na jesieni 2012 był wyświetlany w tv.


 • Bardzo ważnym elementem szkolenia były sesje hipnotyczne z uczestnikami - grupowe i indywidualne, aby odblokować w nich naturalną męską pewność siebie i w sytuacjach seksu z kobietą.

 

Sekret, aby być seksualnie pewnym siebie nawet przy najpiękniejszej dziewczynie...

 
Jeśli jesteś w szoku widząc tyle kobiet poderwanych przez jednego faceta - spokojnie. Pamiętaj, że nie zawsze u mnie tak było. I nie jestem jakoś inaczej „zbudowany” niż Ty. Nigdy nie byłem naturalny z kobietami i miałem te same problemy co Ty. Nie potrafiłem ich zainteresować seksualnie, podtrzymać tego i zaciągnąć do łóżka. Kiedyś też miałem problemy z samym pocałunkiem, seksem, a teraz... .

 

A i tak nie uważam, żebym osiągnął szczyty, bo znam facetów jeszcze bardziej pewnych siebie seksualnie. Ale istotne jest to, że zaczynałem od zera. Kompletnego zera.

Jestem facetem, który krok po kroku musiał dojść do takiego efektu. Po latach okryłem tę metodę czyli skróconą ścieżkę usunięcia seksualnych nieśmiałości.
Metodę, którą zaraz ujawnię.

Ta metoda pozwala facetom takim jak my odblokować w pełni seksualny potencjał, usunąć blokady, lęki, stres przy kobietach. Osiągniesz moc wyboru kobiety, seksualną wolność i zdolność zainteresowania seksualnie kobiety, którą chcesz.

 

Skąd wziął się Twój Seksualny Lęk?

On Został Ci Wprogramowany Przez Innych Ludzi, To Nie Twoja Wina...

 

Wiem to, bo ja kiedyś miałem tak samo.

W dużym skrócie Twój umysł został tak zaprogramowany przez społeczeństwo i wychowanie, że nie pozwala Ci zwyczajnie na luzie pocałować dziewczyny, zabrać jej do domu, ściągnąć majtek i jej przelecieć. No i każe Ci za bardzo przejmować się tym co ona pomyśli.

Są metody, aby usunąć z Twojej głowy te blokady. Usunąć to co kiedyś Ci ktoś wmówił, i zacząłeś stresować się przy kobiecie, która Ci się podoba. 

Kiedy po 3-4 latach nauki uwodzenia i hipnozy, przełamałem w sobie te blokady i zacząłem być wyluzowany seksualnie, to kobiety zaczęły do mnie lgnąć. Pytałem siebie "Dlaczego tak się dzieje?"

Odpowiedź jest prosta.

 

Czy wiesz kiedy dla kobiety facet emanuje seksem, jest męski i wyluzowany?

 

Słyszałeś być może o teoriach, że kobiety chcą seksu bardziej niż faceci?
Ja słyszałem, ale nie wierzyłem.
 
Dopiero gdy usunąłem lęk, stres i obawy seksualne i zaczałem inaczej patrzeć na kobiety to... one zaczęły patrzeć INACZEJ na mnie. Zaczęły dużo częściej traktować mnie jak zabawkę do seksu.
 
Tak jakbym nawiązał z nimi "seksualne połączenie" na jakimś "innym" poziomie.
 
Może brzmi to trochę jak ezoteryka, lecz zapewniam Cię, że wszystko to jest sprawdzalne naukowo.
 
Kiedy usunałem ten brak pewności siebie to sukcesy się potroiły. Czułem się jak na HAJU.
 
Zrozumiałem, że aby być w pełni naturalnie atrakcyjnym  dla kobiet, trzeba mieć KOMPLETNĄ seksualną pewność siebie. Ona jest kluczem i fundamentem do jakiejkolwiek znajomości z kobietą, która Cię kręci.
 
To jest tak, że WIESZ, że możesz mieć prawie każdą kobietę.
Taka pewność, że czujesz się zawsze z kobietą komfortowo, wiesz że jesteś atrakcyjny, i niczym się nie przejmujesz.
 
Więc ostatnie kilka miesięcy spędziłem rozwijając mój nowy system.
 
I tak jak wspominałem rezultaty zaskoczyły mnie samego
 
Odkryłem, jak wywoływać potężną seksualną atrakcyjność u kobiet, i obecnie mam pełną moc tego jakiego kobiet i ile ich jest w moim życiu.  Szczerze mówiąc to jest to jedno z najprzyjemniejszych uczuć w życiu. I chcę, żeby było tak samo u Ciebie.


FAKT: Możesz nawet być milionerem, ale jeśli twoja seksualna pewność siebie będzie niska, to kobiety nie
będą czuły do Ciebie pociągu.

 

Jeśli jesteś niedoświadczony i niepewny seksualnie to możesz mieć w głowie myśli „o boże, będzie seks, a może nie będzie ?”, albo „Co robić teraz? czy wiem wszystko co dokładnie robić? czy ona będzie zadowolona? Czy stanę na wysokości zadania? A jeśli nie?!”. To normalne kiedy nie masz seksulanej pewności siebie. Ale możesz to zmienić.

 

Prawda jest bardzo brutalna. Dopóki twój własny mózg nie uwierzy, że możesz czuć się swobodnie przy kobiecie to ANI JEDNA technika podrywu nie zadziała.

 

W 2008 roku poznałem w Berlinie Steve`a Picussa. Wykorzystuje on  do zmiany umysłu  NLP, Hipnozę i inne techniki szamańskie. Temu człowiekowi kobiety płaciły za trening seksu oralnego na nim. Wyobrażasz sobie? Facet wygląda jak kupa gówna. Jednak jego metody są potężne i kobiety na niego leciały... Właściwie to  on teraz żyje sobie w swoim haremie...

Tylko, że indywidualne szkolenie z nim kosztuje 10 000 USD za prywatne lekcje. To bardzo dużo.

 

W trakcie swojej “edukacji” poznałem w sumie wszystkich najważniejszych trenerów uwodzenia z Kalifornii, czy Wielkiej Brytanii i muszę Ci powiedzieć jedno.

Oni mają piękne kobiety, trójkąty, przeżywają dzikie seksualne przygody nawet po 15 minutach, w wc, w samochodzie obok klubu, dziewczyny za nimi biegają i nawet proszą o telefon. Mimo, że nie są jakoś przystojni.

 

Dlaczego?

 

Bo są wyluzowani i emanują męską seksualnością
w każdym geście i słowie.Więc gdy Ty staniesz się seksualnie pewny siebie to będziesz mógł osiągnąć sukcesy takie jak ja, albo większe. Nie będziesz już się stresował co powiedzieć dziewczynie, bał się podejść, pocałować, dotykać kobiety na spotkaniu. Nie będziesz się zamartwiał, że ciągle jesteś sam lub wracasz samotnie do domu. I zaczniesz przeżywać chwile, gdy budzisz się rano dumnie obok kobiety, która Ci się podoba.

 

Ale zanim podzielę się z Tobą tymi metodami, muszę Ci powiedzieć o jednej sprawie.


Prawie wszyscy wierzą że trzeba być przystojnym, bogatym, znanym, mieć charyzmę, aby mieć powodzenia u kobiet. Sam w to wierzyłem przez 30 lat mojego życia.

Ale to nieprawda.

 

_


Czy myślisz, że kobiety, w wieku 17- 45 lat, przespały się ze mną,

bo miałem super samochód? NIE.

 

Czy zamieniłem chirurgicznie moją mało przystojną twarz

na podobizne George Clooneya? NIE.

 

_

 

Czy mam ciało jak napakowany kulturysta? NIE.

Nawet mam nadwagę.

 

A może dziewczyny przespały się ze mną, bo jestem znanym

celebrytą i gwiazdą TV? Zapewniam Cię, że NIE.

 


Dziewczyny Leciały Na Mnie, Bo Byłem SEKSUALNIE PEWNY SIEBIE.

 

Tak naprawdę, wiara  w to wręcz oddala Cię od sukcesu z kobietami.

Jeśli nie jesteś klasycznym przystojniakiem lub nie masz góry pieniędzy, to możesz stracić CAŁE SWOJE ŻYCIE na szalonych próbach stania się bogatym. Po to, aby zaimponować kobietom i MOŻE mieć szczęście, że im to się spodoba.

To olbrzymie KŁAMSTWO wpajane nam jest przez media, gazety, filmy, książki,czy nawet znajomych lub rodziców. Ale teraz jest pora, żebyś poznał PRAWDĘ.

Prawda jest taka, że jeśli staniesz się SEKSUALNIE PEWNY SIEBIE to bycie dla kobiet atrakcyjnym stanie się bardzo łatwe. Ponieważ kobiety będą INTUICYJNIE wyczuwać w Tobie seksualnie atrakcyjnego mężczyznę.

 

Ty też możesz uzyskać Seksualną Pewność Siebie!

Jeśli to zrobisz to staniesz się facetem z nielimitowanymi opcjami (tzn. kobietami).

Widząc jak wielu facetów ma problem z dotykiem, całowaniem i przejściem do seksu z kobietą, postanowiłem stworzyć poradnik, który pomoże w:

 

1. Pokonaniu wewnętrznego strachu przed pocałowaniem dziewczyny, dotykaniem i przed seksem.

 

2. Usunie lęk i nerwowość przy kobiecie, która Ci się podoba.

3. Zniszczy lęk seksualny np. "Czy mi dzisiaj stanie? Czy będę miał dziś erekcję?", "Czy mój penis nie jest za mały?", "Co ona sobie pomyśli?".


4. Staniesz się wyluzowany seksualnie, a co lepsze będziesz miał powodzenie u kobiet.

 

Na bazie tego co się nauczyłem od wielu guru i swoich doświadczeń, przygotowałem dla Ciebie specjalny system i Ty też możesz stać się seksualnie pewny siebie oraz usunąć wszelkie te blokady w zaciszu swojego domu. Nie musisz wychodzić na dwór, do klubu i podchodzić do kobiet. System jest zaawansowany, ale łatwy w użyciu.

Czy miałeś tak, że siedziałeś na kawie z dziewczyną i bałeś się wykonać jakikolwiek ruch w jej stronę ? Dotknąć jej nogi, ręki, pocałować ją? Bałeś się jak ona zareaguje?

Ja tak kiedyś miałem regularnie.

W głębi siebie byłem przekonany, że kobiety nie będą mną zainteresowane. Myślałem też, że dziewczyna rozmawiając ze mną na randce będzie zdegustowana i pójdzie sobie jak najszybciej.

Jak raz na rok trafiała się jakaś dziewczyna to byłem tak spięty, że nie czułem żadnej frajdy

(i ciężko to przyznać, ale gdy byłem zestresowany, to nawet mi nie stawał)

 

Dlaczego Przy Kobiecie, Na Której Ci Zależy Masz Kompletną Pustkę w Głowie?

 

Ponieważ w stresie Twój układ nerwowy ODCINA dostęp do Twoich kreatywnych zasobów i umiejętności. Przecież jak jesteś spokojny i wyluzowany ze znajomymi, to nie masz problemu z rozmową. Prawda? Więc umiejętności rozmowy masz. Tylko źe w stresie, nie masz do nich dostępu.


Jeśli jesteś niedoświadczony i niepewny seksualnie to możesz mieć w głowie myśli „o boże, będzie seks, a może nie będzie ?”, albo „Co robić teraz? czy wiem wszystko co dokładnie robić? czy ona będzie zadowolona? Czy stanę na wysokości zadania? A jeśli nie?!”. To normalne kiedy nie masz seksualnej pewności siebie. Ale możesz to zmienić.

 

Jeśli szło Ci dobrze na randce, ale potem pojawiały się myśli „Czy powinienem ją teraz wziąć do domu? A co jeśli się nie zgodzi? A co jak pomyśli, że jestem zbokiem albo że myślę TYLKO o seksie? Co robić?”.

 

Często w takich sytuacjach randka się psuje.

 

Może dziewczyna myślała "Co on kombinuje?? To dziwne”, a może odwrotnie „co z niego za niezdara, już dawno bym mu dała, a on czeka ? na co ? co z niego za facet??” 

 

Zanim stracisz „prawictwo” seks wydaje się być czymś niesamowitym, mistycznym, przytłaczającym i może nawet w jakimś sensie trochę przerażającym. Tyle wszyscy na około o tym mówią i każdy inaczej. Więc jak to jest? Ja sobie zadawałem takie pytania.

 

Jeśli masz teraz symptomy seksualnego lęku, czy stresu, jeśli się tym często martwisz to niestety jest duża szansa, że jeśli nic z tym nie zrobisz, to sprawy wezmą jeszcze  gorszy obrót.

 

Musisz rozumieć, że stres przy dziewczynie i niska seksualna pewność siebie nie pojawia się TYLKO wtedy, gdy nie masz doświadczenia z kobietami, nie masz sukcesów zawodowych albo gdy masz jakiś problem psychologiczny. Pojawia się też NIESTETY jako wynik wychowania przez rodziców.

 

Czy Zdarzyło Ci Się Kiedyś, że Byłeś w Łóżku z Dziewczyną, Zestresowałeś Się i Twój Penis Jak Na Złość, Nie Chciał Ci Stanąć?

 

To może trafić się każdemu.

 

Seksualna pewność siebie, to luz i pewność, że jesteśmy atrakcyjni dla płci przeciwnej, że wiemy co robimy i że potrafimy sprostać prawie każdej erotycznej sytuacji. Czy to będzie próba pocałunku dziewczyny, macanie czy ściągnięcie jej majtek i seks.

 

Brak seksualnej pewności siebie powoduje stres i może Cię zablokować przy kobiecie na randce, ale także i w łóżku.

 

Oczywiście czasem może to być przemęczenie, a czasem brak witamin itp. Lecz bardzo często jest to niestety brak seksualnej pewności siebie.

Jeśli czytając to zdajesz sobie sprawę, że czasem masz podobne objawy stresu przy kobiecie, to chcę ci powiedzieć, że po kilku latach szukania...

 

Znalazłem Skuteczny Sposób, Aby To Zmienić.

 

Jeśli jesteś facetem, który czuje że nie ma wielu opcji jeśli chodzi o kobiety i myśli że musi „mieć farta” z kobietą, żeby mieć seks - to zaraz wyrzucisz z głowy to myślenie raz na zawsze... Ale musisz teraz się w pełni skoncentrować na tym co zaraz zobaczysz.

 

Ponieważ zamierzam rozwiązać Twój największy ból  kobietami.

I nie ma znaczenia czy jesteś piękny czy brzydki, biedny czy bogaty.

 

Usuniemy lęk i stres, a będziesz przy kobiecie wygadany jak Casanova.

 

Ponieważ to co Ci chcę dziś pokazać, uczynią Cię naturalnie seksualnie atrakcyjnym i wywalą Twoje powodzenie u kobiet w kosmos.Kobiety będą Cię prosić o wyjście na randkę

Inne będą z Tobą flirtować i dawać sygnały seksualnego zainteresowania

I pod koniec dzisiejszego dnia będziesz znacznie bliżej bycia pełnym seksualnej mocy i  siły wyboru wśród kobiet, niż kiedykolwiek wcześniej. I posiadania regularnie kobiet w łóżku.

Zaprogramuję Twój Podświadomy Umysł, abyś Się Czuł Swobodnie z Kobietami, Które Ci Się Podobają.


30 Dniowy Kurs Seksualnej Pewności Siebie.

…to 30 dniowy kurs, który nazwałbym MAGICZNYM KLUCZEM DO TWOICH OLBRZYMICH SUKCESÓW Z KOBIETAMI (lub z jedną wybraną kobietą, jeśli chcesz), także w łóżku.

Bez ciężkiej walki z samym sobą i lat pełnych stresu, wstydu, nieśmiałości.

 

Do dziś nie było takiego KOMPLETNEGO systemu w Polsce.

 

(Mój poradnik PPS2 z przed roku koncentrował się na ogólnej pewności siebie w sytuacjach towarzyskich i usuwał lęk przed podejściem do kobiety).

 

SPS likwiduje lęk seksualny, stres z kobietą w sytuacjach intymnych, który trzyma w miejscu tysiące facetów i nie pozwala im cieszyć się z towarzystwa kobiet.

 

Jak Go Skończysz Po 30 Dniach, To Efekty Pozostaną Na CAŁE TWOJE
ŻYCIE.

 

Chcę Ci dać coś co będzie Ci służyło w kontaktach z  kobietami przez całe Twoje życie! I nawet nie będziesz musiał niczego zakuwać.

Postanowiłem teraz zdradzić Ci te ćwiczenia i techniki, które pozwoliły mi z nieśmiałego okularnika zamienić się w pewnego siebie faceta, który ma wiele kobiet wokół siebie.

 

One bardzo dobrze zadziałały dla mnie, gdy byłem początkujący, pomimo tego, że są  zaawansowane. To mnie odmieniło i będzie również pracowało dla Ciebie.

 

Zobacz efekty niektórych uczestników kursu (wybacz jakość nagrania, to nie są profesjonalni aktorzy)

Paweł przestał mieć problemy z erekcją i pewnością siebie po kursie SPS

video trwa 2 minuty

 

Opinia z nagrania hipnotycznego do KONTROLI WYTRYSKU

 

"Jestem w szoku, zameczylem dziewczynę, ona doszla pierwsza... dochodzę teraz kiedy chcę..."

 

Opinia Jarka

 

"stałem się bardziej wyluzowany, przestałem bać się kobiet... po odsłuchaniu nagrań dziewczyny do mnie się uśmiechają..."


Opinia Wojtka po szkoleniu SPS


"Po 8h wyszedłem ze szkolenia, zrobiłem 20 podejść. Kumple patrzyli z niedowierzaniem. Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Buzowałem energią, dziewczyny do mnie machały rękami..."


Opinia Grześka Lewarta po szkoleniu SPS


"Szkolenie SPS na sali dało mi niesamowitą energię... zakończyłem wieczór z dwiema super akcjami"

 

Opinia Andrzeja po SPS

2 lata terapii vs kurs SPS 30 dni

 

 

Stworzyłem dla Ciebie 30 dniowy kurs rozpisany dokładnie dzień po dniu. 


W ciągu tych 30 dni przeprogramuję Twój umysł, abyś czuł się swobodnie przy kobietach i w erotycznych sytuacjach. Pozbył blokad z dotykaniem dziewczyny i uwierzył w pełni, że jesteś SEKSUALNIE atrakcyjny.

 

Program ma na celu usunięcie seksualnych blokad w głowie. W każdym dniu i tygodniu robisz konkretne ćwiczenia, słuchasz nagrania hipnotyczne i oglądasz VIDEO. Tak, żebyś po 30 dniach pozbył się nieśmiałości seksualnej, lęku przed dotykaniem z dziewczyną i blokady przed całowaniem. Stał się wyluzowany, seksowny i pewny siebie.

 

Oto Co Jest w Kursie SPS:

  1. W czasie 30 dni kursu będziesz dostawał każdego dnia lekcje - maile z wiedzą i ćwiczeniami oraz nagraniami. Potem otrzymasz to w postaci poradnika SPS (plik pdf, ok. 80 stron) (wartość 397 zł)

  2. Otrzymasz 6 najnowszych, niepublikowanych nagrań hipnotycznych do słuchania w domu (wymienię je dokładnie poniżej). GŁĘBOKIE HIPNOTYCZNE SUGESTIE usuną różne Twoje lęki i blokady seksualne, obudzą w Tobie pewność siebie, męskość, zlikwidują nieśmiałość przy kobiecie, która Ci się podoba. Nagrania te są w formacie mp3 i możesz je sobie ściągnąć na Twój komputer. (wartość 397 zł)

   3. Dostaniesz nagranie VIDEO SPS do oglądania w domu. Michał zademonstruje w nim mało znane sposoby na LĘKI SEKSUALNE, które stosuje ze swoimi pacjentami, aby szybko się pozbyć stresu i kompleksów w łóżku. (wartość 197 zł)


   

   

  4. Spotkanie ONLINE (webinar) dla klientów, podczas którego odpowiadam na pytania, dam wskazówki jak rozwiązać Twoje problemy oraz przekazuję Ci dodatkowe porady, po to aby utrwalić w Tobie zmiany (wartość 97 zł)
5. Nagranie 45 min. AUDIO z Rafałem "Solidem" z grupy Warsaw Lair na temat męskości, seksualności i kobiet. On jest jednym z najlepszych i najskuteczniejszych "naturali" jakich znam. Zobaczysz jak widzi świat i kobiety pełen naturalnej charyzmy uwodziciel. Nagranie, które nawet mnie potrafi poruszyć. (wartość 197 zł)

 

Możesz teraz ZMIENIĆ całkowicie swoje życie i dołączyć do 1% najbardziej wyluzowanych i seksualnie spełnionych ludzi na świecie. Decyzja jest teraz w Twoich rękach, bo to Ty w pełni odpowiadasz za ten aspekt swojego życia.

Spójrzmy DOKŁADNIEJ Na To Co Otrzymasz w Materiałach:

 

MODUŁ A -  SEKSUALNA PEWNOŚĆ SIEBIE,


Dostaniesz w sumie 6 nowych NIGDY niepublikowanych nagrań hipnotyczno-wizualizacyjnych w tym:

 

„Uwolnij Się Od Starych Seksualnych Lęków” usunie stare toksyczne sugestie i kompleksy seksualne, które mogły Ci "dać" kiedyś kobiety. Usuniesz swoje stare żale, urazy i , gorycz i smutne doświadczenia z dziewczynami. Dzięki temu zaczniesz żyć na nowo wy pełniony seksualną mocą.

• „Odrzucenie Seksualne i Zazdrość " moje specjalne nagranie na usunięcie lęku przed seksualnym odrzuceniem i zazdrością. Od teraz jakikolwiek problem seksualny ze strony kobiety wogóle Cię nie ruszy.

Przestaniesz być zazdrosnym facetem, który odpycha od siebie kobietę. Przestaniesz się zamartwiać czy ona flirtuje z innymi facetami i czy Cię zdradza. Staniesz się dojrzały i pewny siebie.

 

• „Pokonaj Odrzucenie Przy Poznawaniu Kobiety " to moje drugie specjalne nagranie na usunięcie lęku przed seksualnym odrzuceniem przy podejściu do nieznajomej dziewczyny. Od teraz jakakolwiek "olewka" czy tekst "nie jestem zainteresowana", " mam chłopaka" wogóle Cię nie ruszy i spłynie po Tobie jak woda po kaczce.

 

• "Męskość" to nagranie usunie toksyczne naleciałości wychowania i sugestii Twoich, rodziców, nauczycieli i kolegów, którzy sprawili, że dziś czujesz się skrępowany i nie w pełni męski przy dziewczynie. Stworzy w Tobie wyraźny obraz pewnego siebie i wyluzowanego mężczyzny - Ciebie. Zniszczy Twoją niepewność i staniesz się władczym facetem.


• "Zniszcz Strach Przed Dotykiem" w tym nagraniu wyrzucę z Twojej podświadomości lęk przed pierwszym dotknięciem dziewczyny. Koniec z niezdecydowaniem i byciem niemęską "cipką".

Zanim skończyłeś 5-7 lat, to uczyłeś się wszystkiego bardzo szybko, ponieważ Twój świadomy umysł nie był jeszcze w pełni rozwinięty. Jako dorosły facet, Twój logiczny umysł zbudował silne mury blokujące informacje płynące do podświadomości.

 

Dlatego tak ciężko jest dokonać zmiany siebie w zwykły sposób. Hipnoza i inne techniki, pozwalają dotrzeć do podświadomości. Dzięki temu będziesz mógł poczuć pierwsze rezultaty czasem nawet już po 1 sesji.

Moduł B -  Kurs mailowy SPS 30 Dni

 

Jak wyeliminować wszystkie uczucia wstydu, nieśmiałości i niepewności w seksualnych kontaktach z kobietami. Szybko, skutecznie i na stałe.

 

Jak odkryć 100% przyczynę lub źródło swojej nieśmiałości, aby móc później usunąc stres.

 

Jak nabrać SPS będąc jeszcze prawiczkiem i przestać stresować się pierwszym razem,

 

Jak nakłaniać kobiety do: robienia laski, seksu analnego itp.

 

 

3 krokowa metoda na zaadoptowanie przekonań mężczyzny o dużej seksualnej pewności siebie.

 

 

Jak niwelować napięcie, denerwowanie się, niepokój, stres (i jego objawy) przy próbie pocałunku, macania i rozbierania dziewczyny.

 

 

4 filary seksualnej pewności siebie, jak je poznasz to zdziwisz się, jakie proste jest stanie się takim facetem (gdy już wiesz o co chodzi)

 

 

Usunięcie z Twojej głowy DESPERACJI SEKSUALNEJ. Samo to da ci o 50% więcej kobiet, i to ładniejszych.

 

 

Stworzenie Twojego własnego wzorca seksualnego faceta, abyś mógł stopniowo takim się stać.

 

 

Jak poradzić sobie z kompleksami i poczuć się komfortowo z samym sobą?

 

Jedno mocne ćwiczenie jak przestać przejmować się tym „co ona sobie pomyśli”, za pomocą efektywnej techniki pozycji percepcyjnych

 

nagranie audio, oczyszczające  Twoją pamięć z przeszłych seksualnych blokad, porażek, żali i problemów, poczujesz natychmiastową ulgę po przesłuchaniu. Uwaga! Niektórzy po nim płaczą, gdy uwalniają się emocje. Słuchaj go wtedy, gdy nikogo nie ma obok.

 

 

Mało znane szybkie ćwiczenie, aby Twój mózg już nigdy nie pomyślał, że musisz "za wszelką cenę dobrze wypaść przed dziewczyną". Luz...

 

  Jak  „mentalnie” ODDAĆ swoje lęki i obawy przed kobietami tym, którzy Ci je kiedyś włożyli do głowy. Oczyścisz się z nieśmiałości od razu i poczujesz dużą ulgę.

 

 

Nieznany wielu osobom sposób (ta metoda jest na VIDEO) jak w pozbyć się podświadomych oporów i blokad przed poznaniem kobiety. Oto rewolucyjna technika XXI w. na mechanizm, który stresuje 99% facetów przed seksem.

 

 

Jak usunąć olbrzymi błąd, który zabija atrakcyjność faceta przy kobietach i który wzbudza ich nerwowość.

 

Moduł C - VIDEO z Michałem Jankowiakiem, trenerem NLP i hipnozy (60 min.)

mało znane sposoby na FOBIE i LĘKI SEKSUALNE, które stosuje ze swoimi pacjentami, aby szybko się pozbyć stresu seksualnego.

 

Problemy z brakiem erekcji? Dowiesz się co na to wpływa i jak to usunąć z głowy stosując metody, których nieznają psycholodzy. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć długim seksem i szczęśliwym związkiem.

 

Moduł D -  "Demonstrowanie Seksualnej Pewności Siebie" 

 

Jaką mieć mowę ciała i mimikę twarzy faceta Seksualnie Pewnego Siebie?

Jak utrzymywać kontakt wzrokowy, który kokunikuje SPS?

Jak w rozmowie z kobietą być seksualnie pewnym siebie mężczyzną? (przykłady)

 

Jak w rozmowie z kobietą przechodzić do tematów seksualnych w pewny siebie sposób (przykłady), aby kobieta czuła coraz większą chęć na Ciebie.

 

 

 

 

 

 

Skorzystaj z Okazji i Promocyjnej Ceny

 • 6 nagrań hipnotycznych
 • Nagranie VIDEO SPS z M. Jankowiakiem
 • Konferencja (webinar) SPS dla klientów
 • Poradnik SPS (kurs 30dni)
 • AUDIO "SPS" Rafała "Solida" (60 min.)

697 197 zł

 

Płacisz raz, a efekty zostają na CAŁE TWOJE ZYCIE.

 

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji.Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli poświęcisz trochę czasu (30 dni) na słuchanie nagrań i ćwiczenia.

 

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

 

 

Uwaga!! Podczas zakupu produktu wpisz POPRAWNY adres email. Potem kliknij na ikonę "Odbierz swój poradnik " - a otrzymasz go od razu.


Po zatwierdzeniu płatności, system wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produktu na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać. Rozliczenia ż Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne.

 

Testujesz "SPS" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie ryzykujesz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

 


Skąd Mam Pewność, Że "SPS" Zadziała u Ciebie?

Ponieważ poradnik PPS2, podobny do SPS, zadziałał już dla mnie i dla kilkuset osób. Więc zadziała też dla Ciebie.


Oto wrażenia mężczyzn, którzy już wcześniej nabrali pewności siebie po użyciu bliźniaczego systemu PPS2

(pamiętaj, że to są amatorskie nagrania i nie są to aktorzy przyzwyczajeni do kamery).

 

Zobacz jak Janusz pozbył się blokad przed podejściem do kobiet

(video trwa 8 minut)
Rafał mówi jak przestał bać się podejść do dziewczyny i znikł mu stres przed wystąpieniami publicznymi

(video trwa 3 minuty)

 

 


Michał po PPS2 przestał czuć smutek po rozstaniu i zaczął zagadywać bez problemu do kobiet

video trwa 2 minuty

 

 

 

Nagrania Thora, który przestał czuć lęk przed podejściem do dziewczyny

"przestałem czuć jakikolwiek lęk przed podejściem do dziewczyny..."


 

Ciekawy efekt hipnoz u Bartka

"wcześniej się tego bałem, ale po kilku seansach..."

 


Opinia Marcina już po kilku dniach stosowania PPS

 

"budzą się we mnie pozytywne pokłady radości, energia mnie rozpiera..."

 

 

Ok, słuchaj to są normalni faceci jak Ty i ja. Żaden z nich nie jest bogaty czy przystojny. To pokazuje, że mój system działa dla każdego.

 

Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

1. Czy to naprawdę działa?

Tak. Moja metoda oparta jest na sprawdzonych technikach zmiany osobistej: głębokiej psychologii, hipnozie, nlp, CT, hunie i kilku innych.
Dzięki temu, że sięga głęboko w podświadomość, to może usunąć negatywne wzorce i schematy z przeszłości. Usuwa blokady i obciążenia seksualne z dzieciństwa, które powodują nieśmiałość w kontaktach seksualnych kobietami.

Kurs poparty jest moją wieloletnią praktyką z przeróżnymi ciężkimi problemami seksualnymi wobec kobiet.

2. Czy to zadziała dla mnie?

Absolutnie tak. To działa dla każdego mężczyzny. Choć dla każdego nieco inaczej. Każdy z nas jest inny, dlatego w kursie SPS zawarłem WIELE różnych metod i ćwiczeń, aby dotrzeć do przyczyny blokady czy lęku seksualnego przed kobietami. U każdego z nas przyczyna może być inna dlatego trzeba użyć różnych narzędzi i usunąć stres seksualny w inny sposób. Każdy jest nieco inny dlatego do każdego dobieram inną metodę działania. Usunięcie przyczyny blokady od razu skutkuje wzrostem pewnośc siebie w seksie, pomaga w kontroli wytrysku i daje silniejszą erekcję.


3. Co jeśli ominę jakiś dzień kursu ?

Nie ma problemu zrób po prostu daną lekcję następnego dnia, gdy będziesz miał czas.

 

4. Co jeśli boje się hipnozy albo w nią nie wierzę?

Nie ma problemu, nagrania przygotowałem w taki sposób, żebyś mógł ich używać także jako zwykłych wizualizacji. Po prostu zrelaksuj się i słuchaj nagrania wyobrażając sobie to co mówię w nagraniu, a to pomoże Ci usunąć nie śmiałości i lęki seksualne przed kobietami. Będziesz zaskoczony rezultatem :-)

 

5. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki produkt.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie sięo tym zamówieniu.

 

Ostrzeżenie!!

 

Faktem jest, że większość  z tych facetów,  którym kiedyś rozdałem za darmo te rzeczy, zignorowało moje porady.

 

I zgadnij co?

 

ŻADEN z nich dotychczas, nie osiągnął ŻADNYCH sukcesów z kobietami.

 

Ale ucząc małą grupkę moich wybranych studentów i klientów, którzy chcieli tej wiedzy i ZNISZCZENIA Seksualnych Blokad oraz  Uwolnienia ich prawdziwego Seksualnego Potencjału, tak by mieć moc wyboru kobiet, które im się podobają... ...WSZYSCY z 9 studentów doświadczyli niesamowitej zmiany i mieli więcej seksu z kobietami niż oczekiwali.

 

 

Więc pokażę Ci teraz dwa możliwe wybory:

 

 1. Możesz sam próbować to samo co dotychczas, walczyć ze sobą , walczyć ze swoim strachem, codziennie, przełamywać się...  Z własnego doświadczenia wiem, że ta droga jest DŁUGA i BOLESNA. Być może zajmie Ci lata i wcale nie masz gwarancji, żę Ci się uda.

 

 1. Możesz pozwolić mi poprowadzić się za rękę do zbudowania Twojej seksualnej pewności siebie,  seksualnej mocy, aby zmienić Twoje życie i zbudować fundament chemii między Tobą i kobietami. Bez bólu, w 30 dni. Już dziś.

 

Niedawno pokazywałem tą prezentację nie dużej grupce moich znajomych. I ponad 80% z nich po zastosowaniu tych technik doświadczyło potężnych zmian w swoim życiu seksualnym. Więc jest to przetestowany i skuteczny system KOMPLETNEJ PRZEMIANY seksualnego życia. W celu przeistoczenia się w męskiego, seksualnego i pewnego siebie faceta. Pociągającego i naturalnie atrakcyjnego dla kobiet.

 

System SPS działa niezależnie czy jesteś starszy biedy, brzydki, nieśmiały lub łysy.

Lecz zanim będziesz nadmiernie podekscytowany to muszę Ci powiedzieć czym SPS nie jest...

 

Nie jest to system wypełniony magicznymi tekstami, do zrzucania kobietom majtek.

 

Nie jest to system, który zamienia Cię w agresywnego i aroganckiego Samca Alfa, którego ludzie nie trawią.

 

Jeśli tego szukasz to proponuję Ci, żebys przestał teraz mnie słuchać i zamknął tę stronę.

 

WSZYSTKO co ważne w SPS jest w formie AUDIO i VIDEO (oprócz szkolenia na sali). Ty tylko słuchasz nagrań, oglądasz filmiki, relaksujesz się i robisz ćwiczenia. Twoje blokady znikają.

 

Będę z Tobą kompletnie szczery, tak jak w całym życiu tak i tutaj, będziesz musiał się trochę wysilić. Przesłuchać i obejrzeć nagrania, zrobić kilka ćwiczeń pisemnych. Ale będzie to warte Seksualnej Pewności Siebie, którą uzyskasz.


Pomyśl o tym jak o indywidualnym osobistym treningu, który odmieni Twoje życie.

 

Uwaga! Część ćwiczeń zrobiliśmy w formacie nagrań hipnotycznych. Ale niczym się nie przejmuj, jeśli jesteś sceptyczny wobec hipnozy - nagraliśmy każde z tych nagrań  TAKŻE w formie zwykłej wizualizacji bez użycia hipnozy. Słuchasz sobie nagrań bez użycia transu, a i tak pewność siebie rośnie. Efekt jest.

 

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia.

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

 

 

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

 

Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci serii lekcji - plików pdf i plików mp3 (lub ewentualnie nagrania video np. na specjalnym kanale YouTube).

 

Przez 30 dni będziesz codziennie dostawać na pocztę internetową kolejne lekcje.

 

Pliki pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć je czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows). Pliki Video możesz oglądać w swojej przeglądarce.

 

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

 

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

 

Jak Możesz Kupić i Natychmiast Otrzymać Kurs?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowapaypal


transfery internetowe
(różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO, itd.)

 

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni) przelew bankowy tradycyjny i poczta

 

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

 

Bardzo ważne...

Aby zachować wysoką jakość spotkań postanowiłem ograniczyć ilość miejsc na sali do 25.

Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i naucz się wreszcie skutecznie podrywać na parkiecie

Otrzymasz Również Gwarancję

Chcę wyłącznie w 100% zadowolone osoby na tym kursie w związku z tym
przekazuję gwarancję satysfakcji lub zwrot na okres 30 dni.

Jeśli cokolwiek się Tobie nie spodoba. Stwierdzi, że to nie dla Ciebie. Napisz do mnie a otrzymasz zwrot w ciągu 7 dni roboczych.

Widziałem dotychczasowe wyniki kursantów i jestem pewien skuteczności przedstawianych technik w związku z czym biorę na siebie 100% odpowiedzialność gwarancyjną.

 

 

Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa. Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami i usuwają swoje problemy z głowy.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty takie jakie chcesz - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo ufam Ci i wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z kobietami. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony.

 

 

 

Dlaczego Warto Podjąć Decyzję Teraz?

 

Jest tylko 25 miejsc na sali i na wiosenną edycję SPS nie wezmę nikogo więcej.

 

No i dlatego, że z każdym dniem marnujesz szansę poznania kogoś wyjątkowego. Codziennie widzisz wiele kobiet i tracisz mnóstwo okazji, przez brak pewności siebie.

Ten produkt jest dla tych, którzy faktycznie potrzebują mojej pomocy.

 

 

Jeśli obecnie cierpisz na lęk i strach przed kobietą, która Ci się seksualnie podoba to z całego serca polecam Ci mój poradnik. I natychmiast zacznij go czytać, używać potężnych narzędzi w nim zawartych. Poczujesz szybko jak znikają lęki i obawy seksualne. I cała sfera kontaktów z kobietami z miejsca się polepszy.

 

Więc dlaczego nie miałbyś zrobić tego już teraz i zacząć żyć zyciem wolnym od seksualnego lęku przed kobietami?

Ten kurs Ci w tym pomoże, i daję Ci moją 100% gwarancję.

 

 

Ps. Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby stać się pewnym siebie w erotycznych sytuacjach kobietami, pozbyć nieśmiałości oraz lęku przed seksualnością, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić, to robić „coś” na własną rękę i oczekiwać, że lęk i obawy same znikną. Realne rezultaty płyną ze sprawdzonych metod usuwania lęków i blokad z podświadomości.


To wszystko co potrzebujesz, aby usunąć Twój problem, zawarłem w "Seksualnej Pewności Siebie".

PS3. I jeszcze jedno - ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy Twój umysł na bycie prawdziwym, pewnym siebie, seksualnym mężczyzną. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Bedziesz czuł się przy nich komfortowo. Będą błagały, aby Cię poznać.

 


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!


 

 

Skorzystaj z Okazji i Promocyjnej

 • 6 nagrań hipnotycznych
 • Nagranie VIDEO SPS z M. Jankowiakiem
 • Konferencja (webinar) SPS dla klientów
 • Poradnik SPS (kurs 30dni)
 • AUDIO "SPS" Rafała "Solida" (60 min.)

697 197 zł


 

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę.
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

 

Copyright 2013-2020 "Rozwój osobisty" Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.