"Co mówić, by kobiety nagle zaczynały myśleć tylko o namiętnym seksie z Tobą bez zobowiązań i nie chciały potem związku tylko luźnego seksu, a nawet trójkątów"

Zdradzę Ci też Mój Sekret Co Mówić, aby Poderwać Zajętą Dziewczynę

 

Weź teraz swój telefon i przejrzyj kontakty. No, zrób to. Ile masz tam kobiet, gotowych na luźny seks z Tobą i na przykład z jeszcze jedną kobietą? Do ilu z nich możesz w tej chwili wysłać smsa "Chcę Cię teraz przelecieć!", po którym otrzymujesz prawie natychmiast odpowiedź: "U mnie czy u Ciebie?". Jak szybko zdobyć takie dziewczyny? Słowami. Widzisz, większość facetów nieświadomie zamyka sobie drogę do seksu bez zobowiązań. Nie wie co powiedzieć dziewczynie, aby móc o każdej porze zadzwonić lub wysłać smsa do niej i mieć seks na zawołanie. To tajemnica niektórych uwodzicieli, który mają wiele kochanek, seks przyjaciółek i trójkątów. Bez żadnych problemów, bo te kobiety nawet wiedzą, że nie są jedyne.


Jeśli do dzisiejszego dnia, kobiety WYMAGAJĄ od Ciebie WIERNOŚCI i pełnej MONOGAMII, czy też mówią "Musimy poczekać...", "to dzieje się za szybko", to pewnie nawet przez myśli Ci nie przejdzie, że możesz mieć 2,3 czy nawet 5 kobiet na raz gotowych z Tobą na seks.

Powiedz mi proszę, czy masz tak w swoim zyciu, że:

- Twoja dziewczyna grozi Ci, że odejdzie jak jeszcze raz wspomnisz o trójkącie

- Myślisz sobie jak fajnie by było mieć w telefonie kilka dziewczyn gotowych na seks

- Dziewczyna wkurza się na Ciebie za to, że obejrzałeś się za inną

- Wydaje Ci się, że wszystkie dziewczyny są zajęte

- Znasz piekną dziewczynę, która spotyka się z innym facetem i chciałbyś mu ją odbić?

Jeżeli choć jedno z tych zdań pasuje do Ciebie, to czytaj dalej.

Czy Wiesz, Co Takiego Sprawia, że Kobieta Idzie Do Łóżka z Facetem, Mimo że Nie Jest w Nim Zakochana?

 

Jakiś czas temu napisał do mnie mój przyjaciel Tomek:

"Marcin, Nie rozumiem tego. Dlaczego z Tobą śpią dziewczyny hurtowo bez zobowiązań, a ze mną chcą być w związku?"

"Dlaczego Ty non stop "zdradzasz" dziewczyny, a one do Ciebie wracają? Gdy ja spojrzałem się na inną laskę, to moja dziewczyna robiła mi awanturę przez pół dnia?!"

Odpowiedziałem mu "Tomek... to jest po prostu sprawa JEDNEGO błędu, który Ty robisz z kobietami, a ja nie. Podchodzisz do dziewczyn tak jakby one chciały tylko stałego związku, a nie widzisz ich seksualnych sygnałów... Przez co nie chcą Ciebie jako kochanka, a w skutek tego na związek też nie rokujesz najlepiej..."

Tomek powiedział wtedy "aha, czyli powinienem zmienić..."

Przerwałem mu i powiedziałem to: "Tak, po PIERWSZE powinieneś zmienić to co mówisz podczas rozmowy z dziewczyną i przestać za wszelką cenę chcieć przekonać dziewczynę do związku, a potem...". No i zacząłem tłumaczyć mu moje podejście do seksualnej psychologii kobiet, która dała mi setki kobiet w łóżku.

Na koniec powiedziałem mu: "Słuchaj Tomek, jeśli chcesz mieć wiele kobiet w łóżku, bez żadnych zobowiązań, bez oczekiwań, że będziesz z nimi w ziązku, że będziesz się o nie troszczył, zabierał do kina itp. to musisz opanować kilka prostych schematów, które usuwają w kobiecie opór przed poligamią..."

Kobiety wcale nie muszą widzieć w Tobie:

- obrońcy, opiekuna, kandydata na ojca jej dzieci

- miłości swojego życia, przyszłego chłopaka

- człowieka sukcesu, grajka na gitarze, "dobrej partii", itp.


To nie jest potrzebne,
żeby nieznajoma dziewczyna, czy koleżanka przespała się z Tobą nie chcąc być w zwiazku. I nie miała pretensji, że przeleciałeś też inną kobietę.

To kwestia wykorzystania kilku "przycisków" w psychice kobiety, które naciśnięte sprawiają, że idzie ona do łóżka z facetem i spotyka się z nim bez zobowiązań na seks.

Kobiety mają swoich "sekretnych" kochanków. I nikt o tym nie wie. Wszyscy myślą, że ona jest singielką, goni za karierą w korporacji, jest grzeczną studentką. Ale nikt nie wie, że po pracy ona zamienia się w dziką i namiętną kobietę, która leci do swojego kochanka, aby ją przeleciał. Wie o tym tylko jej "sekretny kochanek".

Mlode dziewczyny w studenckim wieku, mają sekretnych kochanków (nawet i po 40-tce). I nie mówią o nim swoim przyjaciółkom, tylko same po cichu pieprzą się z nim, korzystając z życia i tego co doświadczony meżczyzna może jej dać.

 

Oto 3 Najgorsze Kłamstwa o Luźnych
Relacjach z Kobietami (Tylko SEKS)

które sprawiają, że mężczyźni nie sypiają z wieloma kobietami jednocześnie...

Kłamstwo nr 1.

"Kobiety chcą TYLKO stałych związków"

Nieprawda. FB nie jest portalem randkowym i z POZORU wydaje się, że nie da się podrywać. Albo że wszystkie dziewczyny są tam zajęte.

Ale głeboko skrywana PRAWDA jest taka, że stosując odpowiednie sposoby można skutecznie podrywać. TYLKO ROBI się to INACZEJ niż np. na Sympatii.Kłamstwo nr 2.

"Kobiety są wierne i nie śpią z innymi facetami, gdy są zakochane lub w szczęśliwym związku"

Jest to gorzka półprawda! Wiele kobiet faktycznie nie zdradza swoich facetów, gdy są zakochane. Jednak życie pokazało mi, że część kobiet zdradza swoich facetów SEKSUALNIE. Kocha swojego faceta, a jednocześnie dopuszcza szybki seksualny romans, bez oczekiwań. nie wiem czy to jest syndrom naszych czasów, czy może to wpływ mediów wyzwalających kobiety seksualnie, ale taki jest fakt.

Jednak zakochane kobiety idą na seks TYLKO z pewnym specyficznym typem facetów, któryz umieją to dobrze rozegrać, wiedzą co powiedzieć, żeby uwolnić w niej seksualną bestię i obejść jej opory. Normalnemu facetowi, który tego nie wie, to się NIGDY nie uda.

Kłamstwo nr 3.

"Kobiety NIGDY nie dopuszczają opcji dzielenia się mężczyzną z inną kobietą (tzn. nie pozwolą Ci na seks z inną kobietą)"


Kolejna nieprawda!

Kiedyś myślałem, że kobiety zawsze chcą być w monogamicznym związku, a gdy facet ją zdradzi, to ona odejdzie do innego. Same kobiety to mówią non stop. I tak było. Gdy zacząłem naukę podrywania (2005 r.) kobiety chciały ze mną związku i nie pozwalały mi mieć seksu z innymi dziewczynami. Miałem dzikie awantury i zostawałem sam. Musiałem szukać kolejnej dziewyczny.

Na początku było fajnie, bo dzięki umiejętności podrywu wreszcie czasem miałem kobietę i seks. Ale bardzo szybko ją traciłem, bo chciałem seksu z innymi kobietami. A moja dziewczyna tego nie tolerowała. Każda kolejna też.

Pozwól że się przedstawię. Nazywam się Marcin Szabelski i wśród uwodzicieli znany jestem jako "Adept". Zajmuję się profesjonalnym uwodzeniem od 2005 roku. Mam 40 lat i do 2013 r. spałem z pięknymi kobietami w luźnych, otwartych związkach. To była moja specjalność. Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się to zupełnie niemożliwe. Nie mówię tego po to, żeby Ci zaimponować, tylko po to abyś wiedział, że jestem profesjonalistą, a nie teoretykiem. Chcę Ci tylko pokazać, jak duże możliwości masz przed sobą.

 

Musiałem Wymyśleć Jakiś Nowy Sposób, Aby Nie Miały Nic Przeciwko Innym Kobietom w Moim Łóżku.


Nie będę Cie zanudzał tym ile przy tym było płaczu (podczas eksperymentów), zgrzytania zębami, straconych kobiet, które odchodziły wkurwione na mnie.

Mama mówiła mi ciągle "Kiedy ty się ustatkujesz i znajdziesz tą jedyną??".

Tylko, że ja chciałem najpierw się dobrze pobawić, mieć seks z wieloma kobietami, a dopiero potem zacząć szukać tej jednej jedynej.

Efektem moich poszukiwań było znalezienie właściwej formuły do seku z wieloma kobietami. Osobno lub w trójkącie. I to co jest ciekawe to fakt, że...


To Nie Zależy ani od Twojego wyglądu, ani grubości portfela. Kobieta Nigdy Nie Jest Seksualnie Napalona na Banknot 200 zł.

Podsumowując:

Możesz mieć głęboko gdzieś te wszystkie kłamstwa! Niech inni sobie tak myślą, a Ty w tym czasie skorzystasz z moich najlepszych porad i...

Będziesz Miał Wiele Kobiet Chętnych Na Każde Skinienie Na SEKS i Do Trójkątów


Skuteczny podryw dziewczyn na seks przyjaciółkę, kochankę, czy do Trójkąta jest po prostu INNY niż na związek lub na jednorazową przygodę!

Odkryłem sposób rozmowy z kobietą, który wrzuca ją w szufladkę SEKS PRZYJACIÓŁKA, KOCHANKA, lub DZIEWCZYNA do TRÓJKĄTA. I nie ma ona do Ciebie pretensji, że spotykasz się z innymi :-) Czy TO nie jest niesamowite i wyjątkowe?

Być facetem, który ma kilka kobiet na swoje skinienie. Takich możliwości nie ma 99% facetów w dzisiejszym świecie. Odpowiedz sobie szczerze - czy nie zasługujesz na uwielbienie i seks z kilkoma kobietami?


Wojująca feministka powiedziała by, że to jest ZŁE

Ale co złego jest w tym, że kilka kobiet Cię pragnie i pragnie mieć z Tobą seks?

Po co mieć jedną dziewczynę, kiedy możesz mieć ich trzy, pięć albo więcej (jeśli tylko starczy Ci czasu). Nie musisz tak mieć cały czas, gdy znudzi Ci się seks z wieloma kobietami, możesz wybrać jedną z nich, tą która Ci najbardziej pasuje.

Ja sam kiedyś zazdrościłem kobiet przystojnym i bogatym facetom. Marzyłem, żeby mieć tłum dziewczyn napalonych i chętnych na seks ze mną. Dopiero po latach udało mi się zrealizować to marzenie. I jeśli zechcesz, to pomogę w tym także Tobie.

To jeszcze NIC, bo jakiś czas temu odkryłem największy HARDCORE w uwodzeniu:


To Mnie Rozwaliło Na Łopatki...

 

...Bo Odkryłem Mroczny Sekret Tego Co Mówić Kobietom, Aby Po Kilku Właściwych Zdaniach w Odpowiednim Momencie, Poszła Do Łóżka z Facetem Mimo, że Ma Chłopaka Lub Jest MĘZATKĄ!

 

To jest sekretna wiedza i ufam Ci, że nie wykorzystasz jej w złym celu.

Ponieważ zamierzam Ci pokazać moje odkrycie. Dzięki temu, będziesz w stanie poderwać dziewczynę, która jest zajęta, ma narzeczonego albo męża. Ale jeśli jesteś w niej zakochany, a jej facet to dupek albo jej związek zaczyna się rozpadać, to może powinieneś przemysleć czy moja wiedza Ci się przyda...

 

Już Za Chwilę Zdradzę Ci Moją Formułę Otwartych Związków,

Dzieki Której Miałem Tabuny Kochanek, Seks Przyjaciółek,

i Trójkąty, A Kobiety Umawiały Się Ze Mną Na Seks

Nawet Jeśli Były w Związkach.

Oto szybki rzut okiem do poradnika:

Mój skuteczny sposób jak wybierać i uwodzić kobiety do luźnych i otwartych związków (str 18)
Co mówić kobietom, aby pozwalały Ci na seks z innymi kobietami
Jak i kiedy prowadzić rozmowę do seksu, aby dziewczyna została Twoją kochanką lub seks-przyjaciółką
13 rzeczy, których NIE WOLNO ci robić, żeby dziewczyna nie chciała związku, tylko luźnego seksu (str 20)
Dlaczego tylko niektórzy mężczyźni mogą mieć "swój harem", podczas gdy inni są samotni. Niezależy to od twojej kasy.
Jak ustawiać znajomość z kobietą na seks bez zobowiązań, żeby nie miała nic przeciwko temu
Jak prawidłowo ustawiać otwarty związek, aby mieć święty spokój i nie kłócić się z kobietami
Gdzie znaleźć takie otwarte i wyluzowane kobiety
Jak Wykorzystać Lukę w Psychice Kobiet, Aby Mieć Zawsze Sznur Dziewczyn Chętnych Na Seks.
Co mówić, aby ona nie była zazdrosna o inne kobiety i co robić się nie zakochiwała? (Jeśli tego nie chcesz)
Zdradzę Ci moje teksty, które mówię kobietom i one nie chcą związku, tylko dzikiego seksu.
Kiedy ustalać wasz otwarty związek, aby mieć pewność, że w grę wchodzi tylko seks. Co powiedzieć dziewczynie. (str 25)
Co odpowiadać jak dziewczyna się pyta "Czy masz inne kobiety?" (str 28)
Jak radzić sobie z testami kobiet, gdy są zazdrosne o inne dziewczyny?
Jak zmienić Jednorazową Przygodę lub Luźny Związek w Stały Związek? (str 37)

Najwiekszy Sekret - Dam Ci Moją Formułę podrywania zajętych kobiet i mężatek.
To prawdziwy Hardcore, nie musisz tego robić, ale jeśli już zrobisz, to zrób to dobrze!

Które dziewczyny łatwo zdradzą swoich chłopaków, mimo pozorów, a które nie i po czym to poznać.
Ujawnię co powiedzieć zaciekawionej dziewczynie, aby zdradziła swojego chłopaka. Odpowiedzialnośc leży na Tobie. (str 67)
Jak wykrywać mężatki podatne na zdradę i jak z nimi rozmawiać. Zostaniesz jej zabawką seksualną, a potem wróci do męża. Powiem Ci jak to zrobić. (str 73)
Po czym poznać, że mężatka chce z Tobą zdradzić swojego męża? (str 74)
Co powinieneś powiedzieć kobiecie, aby ona zrozumiała DOKŁADNIE co chcesz i żeby pojechała na seks do Ciebie (str 75)
Jak prowadzić randkę z mężatką i CO MÓWIĆ, aby skończyło się u Ciebie w łóżku. (str 76)
Co jej powiedzieć PO SEKSIE, aby nie czuła wyrzutów sumienia i nie narobiła głupot (str 76)
Moja tajna przemowa, którą używałem, aby poderwać dziewczynę, która była zajęta. (str 70)
Co mówić i robić, aby odbić dziewczynę innemu facetowi.

Jak Spełnić Swoje Fantazje czyli
Sekrety Trójkątów

Jak i gdzie znajdować kobiety do trójkątów
Moje 4 sposoby na doprowadzenie do trójkąta (str 46)
Jak można odkryć, że kobieta jest biseksualna i chętna do trójkąta (str 43)
Jakie specjalne "teksty na podryw" mówić tej drugiej dziewczynie, aby się nakręciła i chciała dołączyć do trójkąta. (str 53)
Jak ze swoją dziewczyną lub kochanką podrywać inne kobiety do trójkąta (str 50)
Moja sprawdzona strategia usuwania oporu kobiety przed trójkątem. I podam Ci jedno miejsce, w które powinieneś zabrać swoją dziewczynę, aby jej opór zniknął (str 64)
Jak namówić swoją "oporną" dziewczynę do trójkąta (str 63)
Trik na wyprowadzenie dziewczyny na trójkąt z groan jej znajomych (str 56)
Jak przejśc w mega łatwy sposób do seksu w trójkącie, gdy już jesteś z dwiema dziewczynami w domu (str 56)

Możesz Mieć Więcej Seksu w Jeden Miesiąc Niż 90% Facetów Przez Całe Zycie...

Jak zrobić z koleżanki seks przyjaciółkę (str 29)
Jak zrywać z dziewczynami w luźnych związkach, kochankami, seks przyjaciółkami, aby to było bezpieczne dla Ciebie.
Moja specjalna gadka na seks przyjaciółki (str 32)
Co robić gdy dziewczyna w otwartym związku porównuje Cię do swojego byłego? (str 87)
Jak zachowywać się w sytuacjach, gdy Twoją dziewczynę z luźnego związku  podrywają inni kolesie na imprezie? (str 87)
Jak poradzić sobie z jej szantażem emocjonalnym, gdy ona chce odejść. Niech wszystko bedzie jak dawniej (str 19)

 


Tak! Chcę mieć kochanki, które są szczęśliwe, że mogą mnie zadowalać. Bez absolutnie żadnych pretensji. Tylko seks w czystej w postaci. Trójkątami też nie pogardzę.

- ebook "Sekrety Otwartych Związków" (95 stron, format pdf) (wartość 57 zł)

- audiobook "Sekrety Otwartych Związków" (2.5 h, format mp3) (wartość 97 zł)

- WEBINAR dla klientów "Sekrety otwartych Związków" (wartość 77 zł)

 

 

197 177 zł

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.


Testujesz "SOZ" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz.

 

Chcesz oszczędzić sobie wiele lat nerwów i poznać WSZYSTKIE moje sposoby podrywu kobiet na seks przyjaciółki, kochanki i trójkąty?

Proszę bardzo:

Będziesz się dobrze bawił w łóżku z jedną dziewczyną za drugą (bez zobowiązań)

 

Aby zdobyć kilka kobiet i mieć ich dookoła siebie napalonych na seks, potrzebujesz odpowiednich trików z psychologii kobiety oraz konkretnych wskazówek od A do Z co powiedzieć, aby zacząć umawiać się na seks z kilkoma kobietami na raz. Nawet z koleżankami.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to porawdopodobnie staną się trzy rzeczy:

1. Dziewczyna będzie chciała być jedyną i nie masz szans na seks z innymi.

2. Dziewczyna pomyśli, że jesteś nie kumaty i NIE pójdzie z Tobą do łóżka

3. Nie będziesz miał nigdy nawet jednego trójkąta

Są TYLKO 3 Główne Czynniki
Sukcesu w Luźnych Związkach


Po pierwsze: To co mówisz dziewczynie o sobie


Po drugie: To co mówisz, aby rozwiać jej obawy


Po trzecie: Jak utrzymujesz potem znajomość


Jeżeli zawalasz w punkcie pierwszym to wogóle żadna kobieta z Tobą nie będzie rozmawiać o luźnym seksie.

Jeśli zawalasz w drugim, to po krótkiej rozmowie będziesz widział, że jest napalona, ALE nic z tego nie wyniknie, bo ona się wycofa. I wrócisz samotnie do domu walić konia. A ona znajdzie sobie kogoś innego do seksu.

Jeśli psujesz wszystko w trzecim, to dziewczyna szybko odejdzie do innego, albo będzie od Ciebie chciała PEŁNEJ WIERNOŚCI.

Ale jeśli zrobisz wszystko według moich wskazówek to zyskasz poczucie spokoju i komfortu w czasie seksu z wieloma kobietami. No i poczujesz sie seksualnym ogierem.

Dość wyrzeczeń! Dość robienia tego co mowią inni, że masz mieć tylko jedną kobietę.
Ludzie mówią Ci jak masz żyć, ale gdzie jest Twoje szczęście? Mówią Ci, że jesteś zły, bo chcesz mieć duzo seksu z wieloma kobietami. Ale to nieprawda. Możesz mieć to co Ty uważasz, a ja Ci w tym pomogę. Całe życie odmawiałes sobie przyjemności w imię zasad z przed 1000 lat. Jeśli czujesz się "uwiązany" do jednej dziewczyny, to przestaniesz w końcu się męczyć. Poczujesz co to jest mieć kilka kobiet spragnionych Ciebie.

Czym Się Różni Mój Poradnik Od Wszystkiego Innego?

Po pierwsze: nie tylko dostajesz wiedzę, którą krok po kroku możesz skopiować i użyć samemu, żeby mieć kilka kobiet. Ale dzięki zamieszczonym moim tekstom, które mówię kobietom, możesz je skopiować i sam powiedzieć dziewczynie i bez wielkiego wysiłku mieć całą kolejkę kobiet chętnych do seksu z Tobą.


Po drugie: Podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami z podrywu wielu dziewczyn i posiadania kochanek, wiele kobiet jednocześnie i trójkątów. O tym jeszcze w takiej obszernej formie nikt w Polsce nie mówił.

Po trzecie: Poznasz głęboko uktywaną wiedzę na temat podrywania zajętych kobiet. Wszystko to wiedza z moich osobistych doświadczeń z POLSKIMI kobietami.


Z moim systemem nauka będzie szybka i bezbolesna. Bo Twoje potencjalne porażki ja wziąłem na siebie praktykując przez 10 lat i odsiewając to co jest nieskuteczne.

Tak! Chcę poderwać kilka dziewczyn i mieć z nimi seks, zamiast jednego związku. Trójkątami też nie pogardzę.

- ebook "Sekrety Otwartych Związków" (95 stron, format pdf) (wartość 57 zł)

- audiobook "Sekrety Otwartych Związków" (2.5 h, format mp3) (wartość 97 zł)

- WEBINAR dla klientów "Sekrety otwartych Związków" (wartość 77 zł)

 

 

197 177 zł

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "SOZ" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

 

Dlaczego zdradzam Ci moje sekrety podrywu wielu kobiet na niezobowiązujący seks, w tym w związkach i meżatek?


Po pierwsze:
Bo moim marzeniem zawsze był seks z wieloma kobietami. I chciałem, żeby któs mi w tym pomógł. Dlatego teraz ja chcę pomóc komuś, chcę się podzielić tym z Tobą. Jeśli seks z wieloma kobietami jest Twoim marzeniem, to bedę szczęśliwy, jeśli osiągniesz sukcesy takie jak ja.

Po drugie: Powiem otwarcie - to jest moja praca, zarabiam tym na życie. A jak już coś robię to robię to profesjonalnie. I chcę Ci dać wiedzę z ekstraklasy, a nie z trzeciej ligi.

Po trzecie: Pomagając tak skutecznie innym facetom będę miał dobrą wdzięczność i sławę :-) No i lubię dostawać potem dziękczynne maile i upominki od BARDZO zadowolonych klientów, którzy odnieśli sukcesy z kobietami (wiesz co mam na myśli).

Tak, jestem trochę próżny, to moja słabość, a Ty ją możesz wykorzystać dla siebie.

Dlatego Pragnę, Żebyś Miał Najlepszą Wiedzę, Sprawdzoną I Gotową Do Użycia

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam byłem kiedyś w Twojej sytuacji.


Poświęcę Ci mój własny czas podczas konsultacji,
aby Ci pomóc w podrywaniu dziewczyn.


Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i do Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli tylko poznasz moje metody.

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

Teraz jest czas na Twoją decyzję,

Przed Tobą Znajduje Się KOMPLETNY SYSTEM Do Podrywania Kobiet do Otwartych seksualnych Związków i Trójkątów. I posiadania ich wszystkich gotowych na seks w zasięgu telefonu

Możesz albo dać sobie spokój i wszystko pozostaje tak jak było. Liczyć na to, że kobiety same zaczną sięgarnać do Ciebie i bzykać się z Tobą bez zobowiązań. Nie liczyłbym na to.

Znam kilku facetów co ciągle marudzą, że :

- Nie mogą pokonać obiekcji kobiet do trójkąta

- Nie umieją przekonać ich do idei luźnej znajomości

- Kobiety znikają po randkach, gdy o tym mówili i nigdy więcej się nie odzywają

- Kobiety nie chcą zostać ich kochankami,

- Dziewczyny po seksie znikają


Kazdego dnia dziesiątki ladnych lasek poznają kogoś zamiast Ciebie i idą z nim szybko do łóżka, a potem jeszcze wiele razy. Tylko, że Ty jeszcze nie wiesz po czym to poznać i jak odkryć dziewczyny gotowe na takie relacje. Dlaczego to nie z Tobą miałyby przeżywać odloty w łóżku?

 

Poradnik "Sekrety otwartych Związków" jest dla Ciebie Chroniony Gwarancją Satysfakcji.

To oznacza, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów jakie osiągniesz z moim systemem, wystarczy że zgodnie z regulaminem do mnie napiszesz w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

NIC NIE TRACISZ.

Ja, Marcin Szabelski "Adept", gwarantuję Ci, że z moim systemem uwodzenia w sieci osiągniesz sukcesy, o których inni tylko marzą. Jestem tego absolutnie pewien.

Niektórych anonimowi autorzy ukrywają się pod zmyślonymi danymi, w photoshopie obrabiają zdjęcia z portalu.

Nie mają odwagi pokazać swojej twarzy. Obiecują Ci zwrot pieniędzy jeśli będziesz niezadowolony, ale kto zwróci Ci Twój stracony czas i wymarzoną kobietę??


Mój system uwodzenia w sieci jest fundamentalnie oparty na sprawdzonych wzorcach nowoczesnego uwodzenia. I gwarantuję jego jakość swoim imieniem i nazwiskiem.

Marcin "Adept" Szabelski

Dlaczego Miałbyś Mi Zaufać?

 

Ale, Czy Twój Poradnik Pasuje
Dokładnie Do Mnie?

Jeśli masz dziesiątki kobiet w życiu chętnych na niezobowiązujący seks i nie wiesz tylko, z którą dziś się spotkać – to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Jeśli regularnie chodzisz na randki i masz non stop trójkąty z dziewczynami to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Jeśli zajęte kobiety non stop same do Ciebie piszą i pragną być Twoimi kochankami - to mój poradnik nie jest dla Ciebie.

Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

Jesli chcesz poznawać kobiety i regularnie umawiać się z nimi na seks, bez związku, bez marudzenia Ci nad głową, żebyście byli w związku itp.

Jeśli chcesz mieć wiele seks przyjaciółek, które wpadają tylko na seks.

Jeśli chcesz mieć trójkąty z różnymi dziewczynami

Jesli chcesz przekonać do trójkąta swoją dziewczynę

Jesli chcesz mieć kochankę, która oficjalnie spotyka się z kimś innym

Jeśli chcesz innemu facetowi odbić dziewczynę, którą kochasz

Dlaczego Ty jeszcze nie masz kilku
kobiet gotowych na seks?

Przecież mógłbyś mieć 3, 4, a może nawet 5 kobiet chętnych na spotkanie, a w wolnej chwili robić sobie to co chcesz. Choćby sklejać modele samolotów.

 

Tak! Chcę mieć kochanki, które są szczęśliwe, że mogą mnie zadowalać. Bez absolutnie żadnych pretensji. Tylko seks w czystej w postaci. Trójkątami też nie pogardzę.

- ebook "Sekrety Otwartych Związków" (95 stron, format pdf) (wartość 57 zł)

- audiobook "Sekrety Otwartych Związków" (2.5 h, format mp3) (wartość 97 zł)

- WEBINAR dla klientów "Sekrety otwartych Związków" (wartość 77 zł)

 

 

197 177 zł

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "SOZ" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością i poufnością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. W przelewie widnieje Twoj email i nr zamówienia. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia praktycznie natychmiast (5-15 minut).

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu

Jak Możesz Zapłacić i Otrzymać Natychmiast Poradnik?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal

transfery internetowe (różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO itd.)

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny i poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj

z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz

zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

 

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłuzej (2-3 dni) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informacje.

Produkt jest formie elektronicznej PDF w postaci pliku PDF, bez hasła (to ważne jeśli chcesz oglądać go na starszych urządzeniach przenośnych). Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook na twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po przelewie, tylko się wyloguj - dostaniesz szybciej produkt i dodatkową informację :)

Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby przespać się z dziewczyną, którą widzisz w internecie, a która nie zwracała do tej pory na Ciebie uwagi, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić to robić „coś” na własną rękę i oczekując, że piękna dziewczyna sama się z Tobą umówi. Realne sukcesy z kobietami płyną ze sprawdzonych działań i skutecznego wzbudzania emocji w kobiecie, pod wpływem tego co piszesz, mówisz i robisz.

To wszystko co masz pisać, zawarłem w "Generatorze Internetowych Randek".

PS3. I jeszcze jedno - również ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy drzwi do umysłu kobiety, które wcześniej były zamknięte dla Ciebie. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Będą błagały, aby Cię poznać.


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? Kup mój poradnik teraz!

 

Jeśli masz jakieś pytanie możesz do mnie zawsze napisać na

adept () wl.com.pl

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

Copyright 2020 Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.