Jak Stać się Absolutnie Pewnym Siebie Mężczyzną, Który Nie Może Opędzić się Od Kobiet

Jeżeli...

 • Boisz się podejść i zagadać do nieznajomej kobiety
 • Masz pustkę w głowie podczas rozmowy z ładną dziewczyną
 • Denerwujesz się, gdy masz napisać sms lub zadzwonić do dziewczyny, która Ci się podoba
 • Masz kompleksy na punkcie swojego wyglądu lub ilości pieniędzy na koncie
 • Myślisz, że nie zasługujesz na atrakcyjną dziewczynę
 • Krępujesz się pocałować dziewczynę po raz pierwszy

To winę za to ponosi Twoja niska pewność siebie i niskie poczucie własnej wartości. To nie jest Twoja wina. Zapracowało na to wychowanie, otoczenie i filmy, które od dzieciństwa programowały Cię na grzecznego, miłego chłopczyka. Niestety, to nie działa z kobietami na Twoją korzyść. To wszystko od małego stworzyło w Tobie myślenie, że:

O kobiety musisz się bardzo starać i jeśli wystarczająco dużo poświęcisz dziewczynie, to ona się odwdzięczy.

Nie zasługujesz tak po prostu na seks z pięknymi dziewczynami.

Nie jesteś wystarczająco atrakcyjny, gdy masz mało pieniędzy i przeciętny wygląd.

Dziewczyny nie potrzebują seksu, a jeśli robisz jakieś kroki w tym kierunku to w jej oczach wychodzisz na perwersyjnego, obleśnego zboczeńca.

Dziewczyny nie lubią seksu i tylko wyświadczają facetowi przysługę, „dają” mu seks.

Kobieta Cię wyśmieje, gdy powiesz jej że Ci się podoba.

To czy się spodobasz dziewczynie to tylko kwestia szczęścia.

Jesteś za młody lub za stary dla kobiety.

To czy dziewczyna poczuje coś do Ciebie, zależy w dużym stopniu od tego jak Ty sam postrzegasz kobiety i kontakty damsko-męskie. I jak generalnie postrzegasz ich seksualność. To wszystko może Cię ograniczać lub budować Twój sukces i motywować Cię do działania prowadzącego do samodoskonalenia. Twoje bariery w umyśle na temat tego co jeszcze jest możliwe z kobietą, być może nie pozwalają Ci zagadać do kobiety np. na ulicy, na studiach, czy w gronie znajomych. No i pokazać swojego zainteresowania.

Być może różne negatywne przekonania zatruwają Twój umysł i wpadasz w błędne koło negatywnego myślenia: „nie jestem atrakcyjny dla kobiet” , „jestem za młody/za stary”, „piękna kobieta się mną szybko znudzi” , itp. Powoduje to, że utykasz w swoim rozwoju i wpadasz w apatię lub zniechęcenie…

Chciałbyś się stać MĘŻCZYZNĄ ATRAKCYJNYM?

Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś!

Czy chciałbyś stać się pewny siebie i zbudować silne poczucie własnej wartości?

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że podejście do nieznajomej kobiety było dla Ciebie wielkim przełamywaniem swoich oporów lub dużym wysiłkiem emocjonalnym ?

Czy robiłeś kiedyś tzw. "misje socjalne" na przełamanie nieśmiałości i pamiętasz, że nie było to łatwe i średnio skuteczne?

Czy chciałbyś raz na zawsze to odrzucić i sprawić, żeby poznawanie kobiet budziło w Tobie zaciekawienie, a podejście było spokojne i pełne radosnego oczekiwania ?

Zdradzę Ci Sekret Jak Nieśmiały Informatyk Stał się Mężczyzną Absolutnie PEWNYM SIEBIE i Nie Mógł Opędzić się Od Kobiet

Ten nowy typ szkolenia został skoncentrowany na rozwinięciu i ulepszeniu Twojego INNER GAME i zbudowaniu silnej osobowości. Dzięki wiedzy i umiejętnościom, które zdobyliśmy ucząc się od najlepszych nauczycieli INNER GAME na świecie, możemy zmienić Ciebie w tak krótkim czasie.

Nauczymy Cię tego jak kierować swoimi emocjami, nastawiać swoje myślenie i umysł, aby pchał Cię do sukcesu… i wiele wiele innych. NIezaleznie czy chcesz przygód, czy związku i tak musisz stać się PEWNY SIEBIE.

Szkolenie
"INNER GAME - SOPOT"

Co ciekawego dowiesz się na szkoleniu:

1. Pozbędziesz się raz na zawsze ograniczających Cię przekonań, które hamują Twój rozwój.

Czy miałeś kiedykolwiek w głowie dialogi nie pozwalające Ci na poznanie nowej kobiety? Być może tworzyłeś wymówki typu ”ona już kogoś ma” , „ona nie będzie mną zainteresowana”, „taka kobieta jak ona jest poza moim zasięgiem”. Czy pamiętasz jak one skutecznie Cię blokowały w poznawaniu pięknych kobiet? Na szkoleniu pozbędziesz się tych negatywnych dialogów i wahań. Nauczymy Cię jak błyskawicznie uciszyć Twoje myśli i naładować Cie optymizmem. Tylko wyobraź sobie jak Twój umysł stanie się spokojny, a Ty z entuzjazmem podejdziesz do niej, aby wnieść w jej życie iskrę prawdziwej magii i namiętności.

2. Dowiesz się jaka postawa jest męska i jakie przekonania najlepiej wpływają na Twoje sukcesy z kobietami.

Wbrew pozorom reklamowana postawa Jamesa Bonda nie jest tą najlepszą, nie jest też nią postawa chamskiego badboya czy wesołego głupka. Zainstalujemy w Tobie właściwą postawę, kogoś kto harmonijnie łączy w sobie te cechy, które sprawiają że kobiety nie będą mogły Ci się oprzeć.

3. Zrozumiesz czym naprawdę jest męskość, rozwiniesz w sobie te cechy i atrybuty mężczyzny, które składają się na prawdziwą atrakcyjną męskość.

Ukierunkujemy, wydobędziemy i stworzymy w Tobie męskie "zasoby", abyś od dziś zawsze stawał się coraz bardziej atrakcyjny, abyś dążył do tego czego naprawdę chcesz w życiu – bez obaw, wahań i frustracji.

4. Dowiesz się jak uczyć się uwodzenia, aby iść do przodu zamiast kręcić się w kółko popełniając stare błędy,

Większość ludzi poznających społeczność uwodzenia utyka w pewnym momencie i nie robi żadnego dalszego postępu. Pokażemy Ci jak szybko przejść przez krytyczne momenty, jak eliminować swoje słabe punkty i rozwijać silne strony. Opracujemy wraz z Tobą Twój indywidulany plan rozwoju i tego do czego zmierzasz, abyś konsekwentnie i planowo uzyskiwał takie sukcesy z kobietami jakie chcesz.

5. Jak podwyższać swoje standardy wobec kobiet, a co za tym idzie jak być ogniem, a nie ćmą,

Wielu mężczyzn akceptuje taką kobietę jaka im się trafi. Ty chcesz mieć wybór pośród kobiet i mieć swoje standardy i kryteria. Nie pozwolić kobiecie wejść Ci na głowę.

6. Zainstalujesz sobie z naszą pomocą atrakcyjne przekonania, sposoby myślenia i zachowania.

Abyś osiągnąć mógł jeszcze większe sukcesy towarzyskie i czuć się swobodnie w pełni zrelaksowany pośród kobiet, użyjemy wszelkich nam znanych technik psychologii, NLP, hipnozy, czy szamańskich technik Steve`a Piccusa i innych guru. Wykreujemy w Tobie takio stan mentalny, który przyciąga kobiety.

7. Nauczysz się jak budować i utrzymywać swoją wysoką samoocenę.

W tym jak działasz na kobietę bardzo dużo zależy od tego czym „emanujesz”, a to płynie ze sposobu w jaki myślisz o sobie i swoich możliwościach. Staniesz się takim mężczyzną, który zna swoją wartość i ma wysoką SAMOOCENĘ. Emanuje pewnością siebie i magnetyzmem. Czy nie było by miło, gdybyś Ty emanował „tym czymś” sprawiając, że kobiety płonęły by z pożądania w Twoim towarzystwie i robiły „maślane oczka” ?

8. Jak komunikować się ze swoją podświadomością, aby spełniała Twoje pragnienia.

Często Twój nieświadomy umysł może sabotować proces Twojej zmiany, nauczymy Cię jak go omijać, abyś mógł kierować się ku temu czemu pragniesz, tak żebyś niemalże „magicznie” był przyciągany do swego celu.

9. Nauczysz się w jaki sposób kontrolować ramy znajomości. Tego jak i kiedy silnie trzymać się swoich zasad, a kiedy być elastycznym, aby mieć silny wplyw na kobietę.

Wielu mężczyzn postępuje zbyt sztywno z kobietami, trzyma się ściśle reguł zapominając, że ma kontakt z drugą istotą ludzką, która może różnie reagować na to co on mówi i robi. W tym momencie będąc zbyt sztywnym (ortodoksyjnym) można wyjśc na zarozumiałego cwaniakaw i w łatwy sposób stracić cudowną kobietę. My nauczymy Cię jak być elastycznym, jak właściwie postępować i kierować rozową, abyś zdobyć dziewczynę.

10. Pokażemy Ci jak omijać niebezpieczne rafy uwodzenia. Wielu ludzi kupiło filozofię o tym, że żyjemy w matrixie i trzeba się uwolnić. Wkręcając się za bardzo, stali się dziwakami, którzy nie umieją porozumiewać się z ludźmi.

Ominiesz z nami błędne kierunki uwodzenia i niewłaściwych systemów przekonań na temat życia i kobiet, tak jak wielu wcześniejszych kursantów posterujesz do swojego celu. Z pełnym komfortem.

11. Nauczysz się, jak zmienić swój system przekonań, abyś był jeszcze skuteczniejszy, ciągle zmotywowany i szczęśliwy.

Dobra "gra wewnętrzna" to taka, która dodaje Ci życiowej siły i motywuje, wiele osób źle ją rozumie i popełnia częste błędy. Ty nauczysz się jak to robić prawidłowo, jak szybko przełączać się z „dołka” do stanu umysłu pełnego entuzjazmu, radości i zmotywowania.

Jak sądzisz czy te umiejętności mogą Ci się przydać NIE TYLKO W UWODZENIU, ale w całym Twoim życiu? To nadal jeszcze nie wszystko…

12. Nauczysz się tworzyć bardzo silne intencje.

Kompetencja (technika) w danej dziedzinie to jedno co doprowadzi Cię do sukcesu. Jednak nie tylko ona sprawia, że odniesiesz sukces. Siła woli, chęci aby odnieść sukces, są bardzo ważne. Nastawienie umysłu ma często olbrzymie znaczenie w wielu aspektach życia. Nastawienie i intencje jakimi się kierujesz oraz ekologiczne podejście do tematu uwodzenia będą kluczem do sukcesu w Twojej grze jaką jest całe życie.

13. Nauczysz się jak się właściwie komunikować na wielu poziomach i czym są 4 poziomy komunikacji ludzkiej.

Czy wiesz na czym polega sekret komunikacji największych światowych uwodzicieli takich jak Zan, Mystery, Steve Piccuss, Juggler, ROss i jakie są ich wspólne cechy? Uczyliśmy się od nich wszystkich i teraz chcemy nauczyć tego Ciebie.

14. Nauczysz jak się motywować, aby stale iść do przodu i widzieć swój postęp.

15. Dowiesz się co tak naprawdę znaczy bycie mężczyzną

Zrozumiesz czemu w dzisiejszych czasach mężczyźni doświadczają kryzysu męskości i jak temu zaradzić. Porozmawiamy o inicjacji chłopca w mężczyznę.

16. Dowiesz się co tak naprawdę oznacza bycie sobą. Jak odkrywać swój własny potencjał i talenty.

 

Szkolenie Inner Game trwa 3 dni.

Uwaga, to szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Jako jedyni w Polsce przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie, które pozwoli Ci zbudować solidne fundamenty do osiągania wybranych przez siebie celów i jaśniejszego zrozumienia dynamik społecznych w kontekście uwodzenia.

Oto czego nauczysz się dodatkowo na szkoleniu:

- Zneutralizujesz lęk przed odrzuceniem i zagadaniem

- Usuniesz okropne wahanie się ze swoich mysli

- Nauczysz się jak komfortowo wyrażać swoją męskość i seksualność we właściwy sposób

- Nauczysz się jak budować swoją pewność siebie

- Nauczysz się budować pozytywne stany emocji i wyzwalać swój potencjał

- Nauczysz się jak podbudowywać swoje poczucie własnej wartości i uniemożliwiać innym zaniżanie Twojej wartości.

- Nauczysz się, na czym opiera się prawdziwa pewność siebie i jak ją w sobie rozwijać

- Dowiesz się jak zajrzeć w zakamarki własnej psychiki i uruchomić w Tobie wielki potencjał

- Pokażemy Ci jak oswajać i zmieniać swoje kompleksy zamiast z nimi walczyć

- Oczyścisz swój umysł z negatywnych mysli i zbudujesz nowe nawyki, które zmienią Cię w mężczyznę dużo bardziej atrakcyjnego dla kobiet

- Oczyścić się ze starych ograniczających przekonań, bolesnych wspomnień (odrzucenia, niepowodzeń) oraz lęków i wątpliwości

- Dowiesz się, co tak naprawdę (poza społecznymi stereotypami) oznacza bycie mężczyzną i jak rozwinąć swoją męską stronę

- Dowiesz się jak kreować pociąg seksualny w dziewczynie i jaką rolę odgrywa w nim Twoja męskość

- Nauczysz się, czym jest uwodzicielska wibracja i jak prezentować się, jako atrakcyjny mężczyzna ZANIM jeszcze nawiążesz z kobietą rozmowę

- Dowiesz się, czym naprawdę jest motywacja i jak skutecznie się zmotywować do działania - Poznasz szereg technik, które pozwolą Ci zmieniać swoje mentalne nastawienie względem kobiet. Efektem tego będzie to, że staniesz się bardziej atrakcyjny dla kobiet.

- Dowiesz się, jakie cechy posiada atrakcyjny seksualnie mężczyzna i jak je w sobie stworzyć

- Nauczysz się jak przestać przejmować się tym, co ona lub inni sobie pomyślą. I mieć kompletny luz

- Dowiesz się jak społeczeństwo i system edukacji niszczy Twoją pewność siebie i programuje Cię do tego abyś był nieudolny z kobietami. Dowiesz się także jak sobie z tym radzić

- Nauczysz się jak wyciągać wnioski z błędów, aby ich już nigdy nie popełniać

I wiele, wiele więcej...

Przeczytaj, co niesamowitego na szkoleniu Inner Game przeżywają uczestnicy:

Jeśli chcesz poznać dokładniej program szkolenia INNER GAME – kliknij w dowolny z tematów poniżej, aby zobaczyć więcej :


Poznaj historię Adepta Zobacz jak on zbudował swoją pewność siebie.

Jak zarezerwować miejsce?

 1. Po tym jak wybierzesz termin dla siebie, kliknij w pomarańczowy przycisk "Zapisz na szkolenie".
 2. Zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę DOTPAY.pl gdzie wpłacisz zaliczkę w wysokości 500zł. Dzięki niej będziesz miał 100% rezerwację miejsca. Resztę płatności uregulujesz na miejscu. Po wpłacie zaliczki wyślij do mnie email, na który termin się zdecydowałeś.
 3. Po uiszczeniu zaliczki otrzymasz ode mnie maila z zestawem wskazówek przedszkoleniowych, dzięki którym będę mógł profesjonalnie przygotować się do naszego spotkania. Wyślę Ci także wszelkie informacje logistyczne.

Kalendarz szkoleń 2021

MIEJSCE DATA CENA
SOPOT 25-27 lipca 2021 1970 zł przy wpłacie zaliczki do 1.07
2470zł przy wpłacie zaliczki po 1.07

Miejsce rezerwuje zadatek w wysokości 500 zł

 • podana cena OBEJMUJE udział w szkoleniu,
 • NIE OBEJMUJE zakwaterowania, dojazdu, wyżywienia i wejść do klubów,
 • szkolenia odbywają się w godzinach 12-18 pierwszego dnia,
 • szkolenia przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich,

Nad bezpieczeństwem przelewów internetowych czuwa firma TPAY.

Jeśli masz do nas dodatkowe pytania, napisz maila:

warsawlair(malpa)warsawlair.pl

Copyright Marcin Szabelski | Projekt & Wykonanie strony: Robert Saternus