//
Jak Po 40-tce Uwodzić Młode i Atrakcyjne Dziewczyny?

 

 

Mało kto o tym wie. Młode dziewczyny uwielbiają seks ze starszymi facetami! Jest tylko jedno “ale”, trzeba tylko umieć je odpowiednio podejść i ominąć ich pierwszy opór.

 

Jeżeli myślisz, że dziewczyny 18-tki, 20-tki, czy 25-tki podkochują się tylko w rówieśnikach, to zaraz powiem Ci coś co zmieni Twoje życie o 180 stopni. Udowodnię Ci, że możesz mieć takie młode dziewczyny w swoim łóżku lub zakochane w Tobie. Pokażę Ci jak być seksualnie atrakcyjnym dla dużo młodszych dziewczyn od Ciebie, gdy masz już 35, 40, 50 lat i kryzys wieku średniego

 

Witaj, nazywam się Marcin Szabelski, mam 45 lat i spotykam się z kobietami 20 lat młodszymi. Możesz znać mnie z mojego bloga lub TV. Zajmuję się już 10 lat uwodzeniem i nauką radzenia sobie z kobietami. Moje początki wiele lat temu, były identyczne jak Twoje. Albo nawet gorsze. Nie rozumiałem kobiet, nie umiałem z nimi rozmawiać w sposób, który prowadził do seksu i związku. W wieku 32 lat zainteresowałem się nowoczesnym uwodzeniem i już wtedy musiałem nauczyć się radzić sobie z dziewczynami młodszymi o 5-10 lat ode mnie. Teraz jestem już po 40-tce, ale nadal kręcą mnie "dwudziestki" czy "dwudziestki piątki". No i często takie dziewczyny mam w łóżku. Tylko, że teraz dzieli mnie od nich 20 lat różnicy. Zdradzę Ci tutaj tajemnice mojego sukcesu. Z pierwszej ręki.

 

Jeśli jesteś facetem w podobnym wieku co ja (lub starszym), który czuje że nie ma szans z tak młodymi kobietami i myśli, że musi „mieć farta”, żeby mieć seks z taką dziewczyną - to zaraz wyrzucisz z głowy to myślenie raz na zawsze...

Tylko musisz teraz się w pełni skoncentrować na tym co zaraz przeczytasz.

Ponieważ zamierzam rozwiązać Twój największy ból  z młodymi kobietami.
I nie ma znaczenia czy masz 30, 35, 40, czy 50 lat.


To co Ci chcę dziś pokazać, uczyni Cię naturalnie seksualnie atrakcyjnym dla dużo młodszych kobiet. Jesli użyjesz moich wskazówek to kobiety młodsze o 10-20 lat, będą Cię prosić o wyjście na randkę, będą z Tobą flirtować i dawać sygnały seksualnego zainteresowania.

 

Dlaczego kobiety 25 latki wolą facetów po 40-tce?

Smutna prawda jest taka, że tylko niektórzy faceci odnoszą sukces na randkach i w seksie z młodszymi kobietami.

 

Jeśli widujesz piekne dziewczyny 20-25 latki, w seksownych spódniczkach, legginsach, na szpilkach, z wielkimi dekoltami to pewnie kuszą Cię seksapilem, kłują w oczy swoim pieknem i młodym ciałem. Bije od nich seksualna mlodzieńcza energia. Napewno chcesz mieć taką dziewczynę w łóżku. Tymczasem większość starszych facetów myśli, że są... za starzy.

 

 

Tak naprawdę Twój wiek jest Twoim ukrytym atutem.

 

 

Facet po 40-tce ma o wiele większe doświadczenie życiowe, dojrzałość i bogatszą osobowość, męskość, status oraz wiele może nauczyć młodszą kobietę (nie tylko w łóżku). Chłopak 20 latek jest dla 20 latki jeszcze dzieckiem.

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak by to było, gdybyś własnie teraz zaczął magnetycznie przyciągać do siebie młode, seksowne dziewczyny?

Twój lęk został Ci wprogramowany przez innych ludzi. To robota Twoich rówiesników (40-50 latków) pozostających w nudnych, starych związkach z nieatrakcyjnymi babami. To Twoje rówieśniczki - koleżanki wmawiają Ci to, bo same boją się samotnej starości i chcą zniszczyć młodszą konkurencję. To brutalny fakt.

 

 

Zobacz Jak Okłamują Ciebie Kobiety po 40-tce, abyś już NIGDY nie miał w łóżku młodej dziewczyny

 

 

Kłamstwo nr 1: Młode dziewczyny lecą na kasę starszych facetów.

 

Jeśli atrakcyjna kobieta chce się spotykać z mężczyzną z pieniędzmi, to sama sobie wybierze spośród bogatych facetów. I może wybrać młodego bogatego faceta albo starszego bogatego. I z jakichś powodów najczęściej wybiera tego starszego. Zauwazyłeś to prawda?

 

Kłamstwo nr 2: Podrywanie i spotykanie się z młodszymi kobietami jest bardzo trudne, bo dzieli was cała epoka i


Jeden z powodów takiego przekonania jest to, że zwykłym facetom trudno było umawiać się z młodszymi kobietami , kiedy sami byli młodsi. I wydaje im się teraz, gdy są już dojrzali, np. po 40-tce, że to MUSI być jeszcze trudniejsze, kiedy są starsi. A prawda jest taka , że jest odwrotnie. Co do tematów do rozmowy

 

 

Kłamstwo nr 3: Podrywanie dużo młodszych kobiet jest trudne, bo nie macie wspólnych tematów do rozmowy.

Tak myślą tylko Ci, którzy nie rozumieją kobiet. Młoda kobieta nie potrzebuje Ciebie jako kolejnego 20 latka do rozmowy na tematy dwudziestolatków (MTV, cool zespoły hip hopowe i nowe gadżety). Do tego lepiej się nada każdy jej kolega rówiesnik niż ty. I dobrze. Kobiecie potrzebny jest ktoś inny - dojrzały atrakcyjny mężczyzną, który wprowadzi ją w dorosły świat i będzie rozmawiał z nią na dojrzałe tematy. Kobiety pragną emocjonalnej siły i wsparcia od swoich mężczyzn. Spędzając czas ze starszymi facetami, zdobywają doświadczenie i dużo się uczą (także jeśli chodzi o seks). I często nie tolerują seksualnie chłopców, którzy są mniej dojrzali od nich samych.

 


Kłamstwo nr 4:
Dziewczyny postrzegają starszych facetów jako starych zgredów, lub podstarzałych "tatuśków".

 

To częściowo prawda, jakaś część młodych kobiet tak myśli. Ale możesz nauczyć się jak być atrakcyjnym, dojrzałym, starszym facetem, który umie obejść jej testy i wątpliwości, nawet zmienić jej sposób widzenia. Wtedy ona zauroczy się w Tobie do szaleństwa. Chodzi oto, abyś stał się seksownym, dojrzałym facetem, a nie zgryźliwym staruszkiem.

 

Przykłady? Proszę bardzo: chociazby Sean Connery, Daniel Craig, George Clooney.

 

 

 

Prawda Jest Taka, że Większość Młodych Atrakcyjnych Kobiet Ma Duży Wybór wśród Rówieśników, ale i tak Chce Spotykać Się ze Starszym od Siebie Mężczyzną.

 

Wystarczy tylko, abyś nauczył się:

 

1. Jak radzić sobie z obiekcjami dziewczyn "on jest zby stary dla mnie", "on jest 20 lat starszy", "co powiedzą moje koleżanki lub rodzina?" itp.

 

2. Czego nie mówić młodym dziewczynom, a co KONIECZNIE im mówić.

 

3. Jak zmieniać jej sposób widzenia róznicy wieku między wami

 

4. Jak się prezentować, aby być starszym mężczyzną, którego uwielbiają młodsze od Ciebie kobiety (20, 25, 30 lat)

5. Jak wykorzystywać swoje atuty i słabości młodych kobiet.

 

 

 

Zebrałem moje prawie 10 lat doświadczeń w uwodzeniu młodszych kobiet.

Oto mój system jak być atrakcyjnym seksualnie czterdziestolatkiem (lub starszym) dla młodej i pięknej dziewczyny, wokół której biega stado jej rówiesników.

Oto Co Otrzymasz w Tym Kursie:


Dlaczego młode kobiety uważają starszych mężczyzn za atrakcyjnych i jak to wykorzystać (str 6)

 

 

Najwieksze błędy w ubieraniu się, rozmowie i w zachowaniu u starszych mężczyzn, które niszczą ich szanse u młodych kobiet (str 16-17)

Jak prawidłowo i skutecznie wykorzytać swój status i doświadczenie na swoją korzyść (str 23)

 

5 błędów starszych mężczyzn, które zamykają przed nimi szansę z seksownymi dwudziestolatkami. Wyeliminujesz je łatwo i Twoje szanse rosną minimum 5 razy (str webinar)

 

Jeden patent na zwielokrotnienie swoich szans u młodych kobiet (str 9)

 

Jak wybrać dla siebie swój własny styl ubierania (str 17)

 

Jak radzić sobie z pytaniami "Dlaczego podrywasz dużo młodze dziewczyny?", "Moi rodzice nie zaakceptują, ze mój chłopak jest w ich wieku", "jesteś zbyt stary dla mnie" (str 26-34)

 

Jak "nie przypominać" jej taty (str 26, 41)

 

Co robić, gdy jesteś starszy od rodziców dziewczyny albo sam masz dzieci w jej wieku (str 37,39)

 

Z jakimi znajomymi chodzić na imprezy (str 25 ?)

 

Moje 6 skutecznych strategii jak poradzić sobie z różnicą wieku między wami (str 27)

 

Gdzie poznawać młodsze kobiety? (str 35)

 

4 powody, dla których starsi mężczyźni są atrakcyjniejsi od młodszych, które możesz użyć i zyskać przewagę (str 9)

 

Jak rozegrać poznanie jej rodzicców (str 37)

 

Czy poznawać jej znajomych i przedstawiać jej swoich ? (str 38)

 

Jak stworzyć internetowy porfil randkowy, dla faceta w Twoim wieku (BONUS)

 

Co pociąga młodsze kobiety w starszych facetach i jak tego uźyć (str 7)

 

Jak radzić sobie w sytuacjach gdy masz dzieci, kiedy i jak o tym mówić dziewczynie (sr 39)

 

Jak radzić sobie, gdy masz jeszcze żonę (webinar)

 

 

- Audiobook "Tajemnice Uwodzenia Młodszych kobiet" 60 min.(wartość 97zł)

 

- ebook "Tajemnice Uwodzenia Młodszych kobiet" (45 str) (wartość 47zł)


- ebook "Twój Internetowy profil po 40-tce" (30 str)

 

- specjalny WEBINAR tylko dla klientów na temat atrakcyjności po 40-tce i rozkochiwania młodszych kobiet (wartość 97zł)

 


zwykła cena 297 zł,297 157 zł

 

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "TUMK" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz.

 

 

Co zyskasz dzięki poradnikowi?

 


- Staniesz sie dojrzałym facetem z klasą, takim, jakiego podziwiaja młodsze kobiety

 

 - Nauczysz się uwodzić młode kobiety, takie o jakich zawsze marzyłeś.

 

- Dowiesz sie jak ubierać, jak dbać o swój styl i wizerunek, pasujący do Twojego wieku

 - Uwolnisz się od bzdurnych ograniczeń społecznych, wmawiających Ci bycie sfrustrowanym i nieszczęśliwym starszym panem.


 - Zaczniesz  żyć pełnią życia i cieszyć się wolnością i tym, że możesz mieć młodsze kobiety w łóżku. Co wcześniej wydawało Ci się nie do pomyslenia!

 

 

 

Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli
choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

 

1. Masz więcej niż 40 lat

 


2. Młode dziewczyny traktują Cię tylko jako starszego Pana, starszego kolegę i nie biorą Cię pod uwagę jako partnera do seksu

 

3. Obawiasz się młodszych kobiet i ich podchwytliwych pytań

 

4. Sparzyłeś się już na nieudanych próbach poderwania młodych kobiet

 

5. Dziewczyny jako powód odmowy podawały Ci Twój wiek albo kwestię Twoich dzieci

 

6. Jesteś przygnębiony po rozwodzie i masz przeczucie, że już nie spotkasz w swoim życiu pięknej, młodej kobiety, która Cię zechce.

 

7. Masz pustkę w głowie, gdy próbujesz rozmawiać z młodymi dziewczynami.

 

 

Wyobraź sobie, że masz 40-50 lat i leżącą przed tobą 20-24 latkę, która za tobą szaleje  – żadne pieniądze nie są w stanie tego zastąpić.

 

 

Chcę Ci pomóc, dlatego że sam jestem dokładnie w Twojej sytuacji. Mam w tej chwili 41 lat i uwielbiam 20 latki.


Poświęcę Ci mój własny czas podczas konsultacji,
abyś mógł polepszyć swoje umiejetnośći z młodymi dziweczynami.


Jestem przekonany, że mój poradnik pasuje do Ciebie i Twojej sytuacji. Będziesz miał takie efekty jak ja, jeśli poświęcisz trochę czasu na poznanie moich metod.

 

Dlatego niczym się nie przejmuj, bo pomogę Ci i poprowadzę Cię krok po kroku.

 


Skąd Mam Pewność, Że To Zadziała u Ciebie?

Ponieważ sam dziesiątki razy przetestowałem na sobie te wiedzę. Także kilkunastu moich znajomych w wieku podobnym do mojego (a nawet starsi), korzystali z moich porad i poderwali dziewczyny wiele lat młodsze od nich. rekordzista poderwał 24 latkę, sam mając 55 lat. Można? jak widać można :)

 

Najczęściej zadawane pytania i wątpliwości:

1. Czy to naprawdę działa?

Tak. Moja metoda oparta jest na sprawdzonych technikach uwodzenia i wykorzystania rdzenych potrzeb młodych kobiet.
Została wielokrotnie sprawdzona w "realnych" warunkach. Kurs poparty jest moją wieloletnią praktyką z przeróżnymi ciężkimi sytuacjami z młodymi kobietami.

2. Czy to zadziała dla mnie?

Absolutnie tak. To działa dla każdego mężczyzny. Choć dla każdego nieco inaczej. Każdy z nas jest inny, dlatego w kursie zawarłem WIELE opcji, aby dotrzeć do różnych typów kobiet. Każdy z nas jest nieco inny, ma inne doświadczenia zyciowe, dlatego do każdego dobieram inną metodę działania w czasie konsultacji.


3. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem taki produkt.

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktujemy z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u nas (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie sięo tym zamówieniu.

 

Płacisz raz, a efekty zostają na


CAŁE TWOJE ZYCIE.

 

 

 

- Audiobook "Tajemnice Uwodzenia Młodszych kobiet" 60 min.(wartość 97zł)

 

- ebook "Tajemnice Uwodzenia Młodszych kobiet" (45 str) (wartość 47zł)


- ebook "Twój Internetowy profil po 40-tce" (30 str)

 

- specjalny WEBINAR tylko dla klientów na temat atrakcyjności po 40-tce i rozkochiwania młodszych kobiet (wartość 97zł)zwykła cena 297 zł,297 157 zł

 

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

 

Testujesz "TUMK" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Ten poradnik jest formie elektronicznej tzn. ebook PDF (bez hasła), nagrań mp3 oraz w formie nagrań VIDEO. Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie email na podany przez Ciebie adres. Naciskasz w emailu na link i pliki poradnika pobierają się na twój komputer. Po pobraniu od razu możesz go czytać, słuchać lub oglądać na komputerze (video jest na ukrytym kanale YouTube), kiedy tylko zechcesz. W przypadku jakichkolwiek problemów napisz mi emaila, a od razu pomogę Ci ze wszystkim. Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć go czytać. Video możesz oglądać w swojej przeglądarce. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchać np. w bezpłatnym programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows).  W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

 

 

Ostrzeżenie!!

 

 

Faktem jest, że część z tych facetów,  którym kiedyś rozdałem za darmo te rzeczy, zignorowało moje porady.

 

I zgadnij co?

 

ŻADEN z nich dotychczas, nie osiągnął ŻADNYCH sukcesów z młodymi kobietami.

 

Więc pokażę Ci teraz dwa możliwe wybory:

 

  1. Możesz sam próbować to samo co dotychczas, walczyć z obawami kobiety, przekonywać dziewczynę do siebie...  Z własnego doświadczenia wiem, że ta droga jest DŁUGA i BOLESNA. Być może zajmie Ci miesiące , lata i wcale nie masz gwarancji, żę Ci się uda.

 

  1. Możesz pozwolić mi pokazać Ci drogę, aby zmienić Twoje życie i zbudować fundament chemii między Tobą i młodymi kobietami.

 

 

System podrywu młodych dziewczyn działa niezależnie czy jesteś dużo czy mniej starszy, brzydki, nieśmiały lub łysy. Lecz zanim będziesz nadmiernie podekscytowany to muszę Ci powiedzieć czym on nie jest...

 

Nie jest to system wypełniony magicznymi tekstami, do zrzucania młodym kobietom majtek.

 

Nie jest to system, który zamienia Cię w agresywnego i aroganckiego Samca Alfa, którego ludzie nie trawią.

 

Jeśli tego szukasz to proponuję Ci, żebys przestał teraz mnie słuchać i zamknął tę stronę.

 

Krótka notka o mnie:

Zajmuję się uwodzeniem od 2005 roku, uczyłem się od wielu GURU uwodzenia na świecie. Jeśli chcesz wejdź na www.Uwodzenie.org


Udzielałem wielokrotnie wywiadów w telewizji i gazetach z zakresu uwodzenia,


  • Jako JEDYNY W POLSCE przeszedłem praktyczne treningi pod okiem 9 największych uwodzicieli i trenerów uwodzenia na świecie (kilku z nich widzisz poniżej). Każdy z tych legendarnych mistrzów uwodzenia osobiście udzielał mi wyjątkowych wskazówek i pokazywał NA ŻYWO swoje najlepsze techniki podrywu lub zmiany osobistej. Oto niektórzy moi mentorzy, z których wiedzy i Ty możesz skorzystać bez jeżdżenia za nimi po całym świecie: 

 

 

  • W 2009 roku został nakręcony film dokumentalny "UWOdziciele" ze mną w roli prowadzącego szkolenie dla grupy meżczyzn. Na jesieni 2012 był wyświetlany w tv.


 

Szanuję Twoją anonimowość.

Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów jest, ze świata "biznesu", czy "showbiznesu". Dlatego każdego klienta traktuję z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia.

Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

 

 

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

 

Ten poradnik jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci serii lekcji - plików pdf i plików mp3 (lub ewentualnie nagrania video np. na specjalnym kanale YouTube).

 

Pliki pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć je czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows). Pliki Video z webinaru możesz oglądać w swojej przeglądarce.

 

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

 

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

Jak Możesz Kupić i Natychmiast Otrzymać Kurs?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal

transfery internetowe
(różne rodzaje banków np. MBANK, INTELIGO, itd.)

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni) przelew bankowy tradycyjny i poczta

 

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

 

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal

zobacz rysunek poniżej:

 

Bardzo ważne...

Aby zachować wysoką jakość spotkań postanowiłem ograniczyć ilość miejsc na sali do 25.

Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i naucz się wreszcie skutecznie podrywać na parkiecie

Otrzymasz Również Gwarancję

Chcę wyłącznie w 100% zadowolone osoby na tym kursie w związku z tym
przekazuję gwarancję satysfakcji lub zwrot na okres 30 dni.

Jeśli cokolwiek się Tobie nie spodoba. Stwierdzi, że to nie dla Ciebie. Napisz do mnie a otrzymasz zwrot w ciągu 7 dni roboczych.

Widziałem dotychczasowe wyniki kursantów i jestem pewien skuteczności przedstawianych technik w związku z czym biorę na siebie 100% odpowiedzialność gwarancyjną.

 

 

Wiem, że moja oferta zwiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest rónież wyjątkowa. Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z kobietami.

System jest sprawdzony i skuteczny nie tylko na mnie samym ale i na moich znjaomych, często starsyzch kilka lat odemnie. Nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób. Dlatego te metody nie są dla marzycieli. W każdym razie masz 30 dni, aby sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony, wystarczy jeden mail, abyś otrzymał pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty takie jakie chcesz - PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty będziesz mógł ZATRZYMAĆ CAŁY KURS! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO - taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo ufam Ci i wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z kobietami. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolony.

 

 

- Audiobook "Tajemnice Uwodzenia Młodszych kobiet" 60 min.(wartość 97zł)

 

- ebook "Tajemnice Uwodzenia Młodszych kobiet" (45 str) (wartość 47zł)


- ebook "Twój Internetowy profil po 40-tce" (30 str)

 

- specjalny WEBINAR tylko dla klientów na temat atrakcyjności po 40-tce i rozkochiwania młodszych kobiet (wartość 97zł)

 


zwykła cena 297 zł,297 157 zł

 

Ze względu na specyfikę rozmów z kobietami, produkt nie jest polecany osobom poniżej 18 roku życia

Po zatwierdzeniu płatności, system w ciągu 5 minut wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową, pay pal i e-przelewami przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com i są błyskawiczne. Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Tpay.com (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz "TUMK" przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie tracisz.

 

Dlaczego Warto Podjąć Decyzję Teraz?

 

 

Dlatego, że z każdym dniem marnujesz szansę poznania kogoś wyjątkowego. Codziennie widzisz wiele kobiet i tracisz mnóstwo okazji, przez brak umiejętności.

Ten produkt jest dla tych, którzy faktycznie potrzebują mojej pomocy.

 

Ten kurs Ci w tym pomoże, i daję Ci moją 100% gwarancję.

 

Ps. Otrzymujesz 30 dniową gwarancję i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój podręcznik, to zwróce Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie lub wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty otrzymania towaru lub poradnika. Moja osobista gwarancja to 30 dni.


Ps2. Jeśli szukasz sposobów, żeby poznać młodą dziewczynę i mieć ją w łóżku, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić, to robić „coś” na własną rękę i oczekiwać, że lęk i obawy same znikną. Realne rezultaty płyną ze sprawdzonych metod.


To wszystko co potrzebujesz, aby usunąć Twój problem, zawarłem w "Tajemnicach Uwodzenia Młodszych Kobiet".

PS3. I jeszcze jedno - ujawnię Ci „tajną broń”, która otworzy Twój umysł na bycie prawdziwym, pewnym siebie, seksualnym mężczyzną. I dzięki temu uzyskasz dostęp do seksu z kobietami, które Ci się podobają. Bedziesz czuł się przy nich komfortowo. Będą błagały, aby Cię poznać.

 


PS4:
Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Jak więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz!


 


Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę.
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

Regulamin | Polityka Prywatności

 

Copyright 2011-2020 Marcin Szabelski

Wszelkie prawa zastrzeżone.